معرفی بهترین فیلم های سال 2018

در سال ۲۰۱۸ فیلم های زیادی اکران شدند که برخی از آن ها بسیار مورد توجه قرار گرفتند و برخی هم بسیار ضعیف تر از حد انتظار بودند. در این مطلب می خواهیم لیستی از بهترین فیلم های ۲۰۱۸ را به شما ارائه دهیم که دیدن آن ها کاملا ارزش مند و حتی واجب است! ما را در این مطلب همراهی کنید.

لیست بهترین فیلم های ۲۰۱۸

به عنوانی بهترین فیلم در سال ۲۰۱۸ شاید بتوان فیلم پلنگ سیاه را معرفی کرد!

Black Panther

این فیلم که در اوایل سال ۲۰۱۸ منتشر شد را می توان به عنوان یکی از بهترین فیلم های ۲۰۱۸ معرفی کرد. این فیلم تبدیل به یکی از پرفروش ترین فیلم های آمریکا و جهان در این سال شد و توجه زیادی را به خودش جلب کرد. این فیلم که با توجه به شخصیت های مارول ساخته شد، همانند نمونه های مشابه خود دارای داستانی رقابتی و اکشن است. در این فیلم شخصیت پلنگ سیاه باید بر سر به دست آوردن پادشاهی با رقیب های خود مبارزه کند. بلک پنتر توجه و اقبال بینندگان و منتدان را هم زمان به دست آورد که این مهم به ندرت برای یک فیلم پیش می آید و به همین دلیل است که می توان آن را یکی از بهترین فیلم های ۲۰۱۸ دانست.

You Were Never Really Here

بازیگری فوق العاده و بی نقص خواکین فینیکس در فیلم تو هرگز واقعا اینجا نبودی، جلوه بسیار فوق العاده ای به این فیلم داده است! او در این فیلم نقش سربازی قدیمی با ذهن به هم ریخته را بازی می کند. فیلم You Were Never Really Here که دارای داستانی نسبتا ساده است به موضوع قاچاق اسنان ها پرداخته است. این فیلم شامل صحنه هایی جدی و واقعی است که در کنار نقش آفرینی خوب بازیگرهایش می توان آن را یکی از بهترین فیلم های ۲۰۱۸ دانست.

Mission impossible fallout

این فیلم ششمین بخش از مجموعه فیلم های Mission impossible (ماموریت غیرممکن) است. این مجموعه فیلم ها تماما مهیج و اکشن هستند و اگر طرفدار اینگونه فیلم ها هستید قطعا با آن ها آشنایی دارید. Mission impossible fallout که در میانه های سال میلادی منتشر شد و نمره ۸٫۶ را از IMDB دریافت کرد را می توان یکی از بهترین فیلم های ۲۰۱۸ دانست. نقش آفرینی تام کرووز به عنوان یک سوپر استار در این فیلم، جذابین آن را دو چندان کرده است. قسمت جدید ماموریت غیر ممکن نقد و بررسی های بسیار خوبی را درباره خود داشته است و مسلما یک فیلم موفق ور فروش بوده است.

Hotel Transylvania 3

وقتی که صحبت از بهترین فیلم های یک سال به میان می آید همواره باید به انیمیشن ها هم توجه کرد. اگر شما هم طرفدار و دنبال کننده انیمیشن ها هستید، قطعا فیلم Hotel Transylvania را دیده اید. قسمت اول این فیلم در سراسر جهان مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد و بسیار پر فروش بود. سومین قسمت از Hotel Transylvania توسط همان کارگردان قبلی یعنی گندی تارتاکوفسکی ساخته شده است و به تعطیلات تابستانی پر ماجرای خانوادگی شخصیت های فیلم مرتبط می شود.

دیدگاهتان را بنویسید