آموزش دریافت و خرید اینترنتی گوشت تنظیم بازاری (دولتی)

امروز مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران اعلام کرد که هر خانوار می‌تواند تا ۳ کیلو گرم گوشت گرم و گوشت منجمد دولتی از طریق سایت‌های اینترنتی که در ادامه معرفی خواهیم کرد سفارش دهند و کالا را همانند سایر خریدهای اینترنتی درب منزل دریافت نمایند.

برای ارائه خدمات اینترنتی توزیع گوشت گرم و منجمد ۲ سایت در دست راه‌اندازی است که طبق گفته مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران روز پنجشنبه از این سایت‌ها رونمایی خواهد شد و مردم می‌توانند با کد پستی خود نسبت به خرید و دریافت گوشت دولتی اقدام نمایند.

لازم به توضیح است با راه‌اندازی این سایت‌ها دیگر خبری از صف‌های طولانی دریافت گوشت نخواهد بود ولی هر خانوار با ۱ کد پستی می‌توانند تا ۳ کیلو گرم گوشت دریافت نمایند و دیگر همانند روش سنتی نیست که هر شخص با هر کد ملی اقدام به دریافت گوشت نماید. یکی دیگر از مزایای توزیع اینترنتی گوشت تنظیم بازاری این است که دست دلالان کوتاه خواهد شد و احتمالا نظم مناسبی به بازار این کالاهای ضروری باز خواهد گشت.

آموزش ثبت نام اینترنتی گوشت دولتی

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران اعلام کرد که دو فروشگاه اینترنتی نام‌های «به‌روزرسان» و «یخچال» برای خرید اینترنتی گوشت تنظیم بازاری از روز پنجشنبه آماده ارائه خدمات به مردم است. همچنین وی اعلام کرد که در ابتدا گوشت‌های دولتی در این سایت ارائه خواهند شد ولی در ادامه مرغ و سایر اقلام ضروری خانوار ها از طریق این بستر به مردم ارائه خواهد شد.

قیمت هر کیلو گوشت منجد دولتی گوساله برزیلی در این سایت‌ها حدود ۲۹ هزار تومان و قیمت گوشت گرم دولتی در حدود ۴۰ هزار تومان و قیمت مرغ دولتی ۹٫۸۰۰ تومان خواهد بود و البته قیمت بخش‌های خاص گوشت مثل سر دست و یا ران، قیمت‌های متفاوت خواهد داشت و همچنین کشور مبداء که گوشت از این کشور وارد شده است نیز در قیمت کالا اثر خواهد گذاشت که پس از راه‌اندازی سایت‌ها می‌توانید اطلاعات تکمیلی را مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که پس از معرفی رسمی این سایت‌ها، مای ترفند این پست را بروز خواهد کرد و آموزش مفصل‌تر در همین مطلب قرار خواهد گرفت و طبق گفته مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران این سایت‌ها در روز پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ راه‌اندازی خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید