گوشی LG G6 به نسخه اندروید 8.0 بروزرسانی می شود

T-Mobile خبر انتشار اندروید Oreo را برای LG G6 منتشر کرد. خبر انتشار رسمی این بروزرسانی، چند هفته پس از آنکه نسخه رمزگشایی شده دستگاه شروع به دریافت آپدیت کرد، منتشر شد. این شرکت لیستی از گوشی های LG که اندروید Oreo برای آن ها قابل اجرا خواهد بود را منتشر کرده است. LG G6 یکی از گوشی های حاضر در این لیست است.

صفحه پشتیبانی سیستم عامل نیز طی اپدیتی تمام جزئیات مربوط به این به روز رسانی را نوشته است. دقیقا مانند نسخه رمزگشایی شده دستگاه، گوشی variant این کمپانی هم بدون آپدیت به اندروید 7.1، مستقیما به اندروید 8.0 آپدیت خواهد شد. هرچند آخرین نسخه اندروید اوریو، 8.1 است، این کمپانی خبری مبنی بر اینکه آپدیتی برای اندروید 8.0 منتشر خواهد شد یا خیر نداده است. ضمن آنکه طبق اخبار، اندروید 9.0 نیز به زودی منتشر خواهد شد.

طبق گفته ها حجم این آپدیت 1729.8 مگابایت خواهد بود. ویژگی های عمومی اندروید Oreo مانند ذخیره پسوردها، تصویربرداری درون تصویری دیگر و حباب های اطلاع رسانی برنامه ها در این آپدیت وجود خواهند داشت. همچنین Ul برای طراحی سفارشی گوشی LG ارتقا پیدا خواهد کرد.

اگر نسخه T-Mobile گوشی LG G6 را دارید و هنوز پیام به روز رسانی اندروید را دریافت نکرده اید، هر روز گوشیتان را چک کنید؛ چرا که تا 30 جولای برای تعداد دستگاه هایی که می توانند این به روز رسانی را دریافت کنند محدودیتی اعمال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید