نحوه دانلود بروزرسانی اسپرینگ کریترز ویندوز 10

بروزرسانی اسپرینگ کریترز ویندوز ۱۰ یکی از اقدام هایی است که کاربران این سیستم عامل به دنبال انجام آن هستند. این به روز رسانی شامل تغییرات و موارد متعددی می شود. از جمله مواردی که شامل این به روز رسانی می شوند می توان به تایم لاین، کرتانا، ماکروسافت اج و … اشاره کرد. آپدیتی که در سال ۲۰۱۸ ارائه شد یکی از بزرگترین آپدیت ها بود که تغییرات نسبتا زیادی را به همراه داشت. علاوه بر آن سرعت نصب نیز نسبت به به روز رسانی های گذشته بیشتر شده است. برای آن که سرعت نصب بالاتر برود، بخشی از عملیات های قسمت آفلاین به بخش آنلاین منتقل کرده است تا کاربران در هنگام نصب زمان زیادی را منتظر نمانند. این بهبود باعث شده است که چیزی در حدود ۳۸% زمان نصب کاهش پیدا کند! با تغییراتی که مایکروسافت ایجاد کرده است، دیگر کاربران نیازی به صبر بیش از حد برای نصب بروزرسانی اسپرینگ کریترز ویندوز ۱۰ نخواهند داشت!

روش های بروزرسانی اسپرینگ کریترز ویندوز ۱۰

برای این که اسپرینگ کریترز ویندوز ۱۰ را آپدیت کنید دو راه در اختیار دارید که ما هر دو را به شما معرفی خواهیم کرد:

روش اول: آپدیت از طریق Windows Insider

برای آن که از این روش بروزرسانی اسپرینگ کریترز ویندوز ۱۰ را انجام دهید، ابتدا باید به بخش تنظیمات مراجعه کنید. در قسمت Setting به بخش Update and Security بروید و گزینه Windows insider program را انتخاب کنید. گزینه Just fixes apps and drivers را انتخاب کنید و بعد از آن به قسمت Windows update بروید. در بخش آپدیت ویندوز بر روی Check for updates کلیک کنید. اگر چیزی به شما نمایش داده نشد، یک بار کامپیوتر را ری استارت کنید و مجددا Check for updates را بزنید و این بار بروزرسانی اسپرینگ کریترز ویندوز ۱۰ برای شما در دسترس خواهد بود.

روش دوم: دانلود بروزرسانی اسپرینگ کریترز ویندوز ۱۰ از سرورهای مایکروسافت لایف

برای استفاده از این روش باید فایل ایزو آخرین نسخه را دانلود کنید که از آدرس زیر قابل انجام است:

https://mslife.ir/up/Win10_1809_English_x64.iso

پس از آن که فایل به صورت کامل دانلود شد، آن را ااز حالت فشرده خارج کنید و بر روی فایل ایزو کلیک کنید. با این کار یک درایو مجازی در This PC ایجاد می شود. حالا باید بر روی فایل ستاپ (Setup.exe) کلیک کنید تا مراحل نصب و به روز رسانی انجام شود. پس از آن که بروزرسانی اسپرینگ کریترز ویندوز ۱۰ از سرورهای مایکروسافت لایف انجام شد، باید آخرین نسخه بیلد ویندوز را با توجه به ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی بودن ویندوز دانلود و نصب کنید. نسخه بیلد را می توانید از آدرس زیر دانلود کنید:

https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=1709

در صورتی که در هر یک از بخش‌ها مشکلی داشتید می‌توانید در بخش نظرات همین پست با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید