آموزش کامل مشاهده باقی مانده بسته اینترنت ایرانسل، رایتل و همراه اول

با همه گیر شدن نرم افزارهای پیام رسان همانند واتس اپ، تلگرام، اینستاگرام، ایمو و دیگر برنامه ها علاقه مردم نسبت به فراهم کردن اینترنت بسیار زیاد شد، از این رو اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت همراه برای جذب مشتری اقدام به معرفی بسته های متنوعی کردند. حال اگر شما از مشتریان یکی از اپراتورهای ایرانسل، رایتل و همراه اول هستید می توانید در ادامه این مقاله نحوه مشاهده باقی مانده بسته اینترنت خود را یاد بگیرید.

لازم به ذکر است که این مقاله جدید است و با آخرین تغییرات اپراتورها همگام‌سازی شده است.

 

مشاهده باقی مانده بسته اینترنت ایرانسل

مشاهده باقی مانده بسته اینترنت ایرانسلاگر از کاربران پر مصرف اینترنت همراه ایرانسل هستید پیشنهاد می کنیم برای مشاهده باقی مانده اینترنت همراه خود از اپلیکیشن مای ایرانسل که برای شرکت ایرانسل است استفاده کنید، این برنامه علاوه بر امکان مشاهده مانده اینترنت امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما می گذارد به عنوان مثال شما می توانید به راحتی برای خود و دیگران بسته اینترنت خریداری کنید، شارژ بخرید، دریافت پیامک های تبلیغاتی را ببندید، ریز مکالماتتان را مشاهده کنید و… امکانات بسیار دیگر. برای دانلود برنامه «ایرانسل من» می توانید از سایت ایرانسل یا استورهای معتبر اقدام کنید.

دانلود برنامه ایرانسل من

کدهای دستوری مشاهده باقی مانده بسته اینترنت ایرانسل:

یکی دیگر از راه های مشاهده میزان حجم باقی مانده اینترنت ایرانسل از طریق کد دستوری #۴*۱*۵۵۵* است، با این کد در هر زمان و هر مکان می توانید باقی مانده بسته اینترنت خود را مشاهده کنید.

 

مشاهده باقی مانده بسته اینترنت رایتل

مشاهده باقی مانده اینترنت رایتلرایتل نیز همانند ایرانسل یک برنامه برای مدیریت سیم کارت ارائه کرده است، در صورتی که از کاربران اپراتور رایتل هستید می توانید برای مشاهده باقی مانده اینترنت، خرید شارژ و بسته، مشاهده سوابق خرید بسته و… امکانات بسیار دیگر از برنامه «مای رایتل» استفاده کنید.

دانلود برنامه مای رایتل

کدهای دستوری مشاهده باقی مانده بسته اینترنت رایتل:

با شماره گیری کدهای دستوری #۱۴۲* و #۱۴۴* از تمامی سیم کارت های رایتل می توانید باقی مانده اعتبار اینترنت همراه خود را مشاهده کنید، پس از شماره گیری کدهای بالا یک پیامک از طرف رایتل برای شما ارسال می شود و ریز جزئیات در پیامک موجود است.

 

مشاهده باقی مانده بسته اینترنت همراه اول

مشاهده باقی مانده اینترنت همراه اولاپراتور اول کشور، همراه اول نیز همانند دیگر رقیبان خود یک اپلیکیشن برای مدیریت سیم کارت ارائه کرده است. به کمک برنامه «همراه من» می توانید قبوض پایان دوره و میان دوره خود را مشاهده و پرداخت کنید، موجودی حساب تان را ببینید و شارژ بخرید، بسته اینترنت بخرید و ریز مکالمات و باقی مانده اینترنت تان را مشاهده کنید و… کلی امکانات دیگر.

برای دانلود برنامه «همراه من» می توانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود برنامه همراه من

کدهای دستوری مشاهده باقی مانده بسته اینترنت همراه اول:

با شماره گیری کدهای دستوری #۳۲۰*۱۰* و #۰*۱۰۰* یا ارسال عدد ۰ به ۸۰۸۰ می توانید از میزان حجم باقی مانده بسته اینترنت سیم کارت خود مطلع شوید. علاوه بر این روش می توانید از طریق سایت my.mci.ir نیز اقدام کنید.

 

با توجه به تغییر تعرفه های اینترنت به نظر شما استفاده از کدام اپراتور مقرون به صرفه تر است؟ در بخش نظرات همین پست با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید