لیست شماره تماس ها و نحوه دریافت پشتیبانی اپراتورهای تلفن همراه

پشتیبانی اپراتورهای تلفن همراه در میان اپراتورهای ایرانی نسبتا با کیفیت بالایی ارائه می شود. سه اپراتور بزرگ تلفن همراه در ایران داریم که همه شما با نام آن ها یعنی همراه اول و ایرانسل و رایتل آشنایی دارید. در این مطلب از وب سایت مای ترفند می خواهیم شماره های تماس و راه های پشتیبانی اپراتورهای تلفن همراه را به شما معرفی کنیم.

پشتیبانی اپراتورهای تلفن همراه شرکت های ایرانی

به عنوان اولین و البته قدیمی ترین اپراتور به سراغ همراه اول می رویم!

پشتیبانی همراه اول

شماره تماس پشتیبانی همراه اول ۹۹۹۰ است که البته اگر می خواهید این شماره را از طریق تلفن ثابت بگیرید باید ۰۹۱۲۹۹۹۰ را شماره گیری کنید. دورنگار و یا همان شماره فکس همراه اول نیز ۰۹۱۲۹۹۹۹۹۰۰ می باشد. اگر می خواهید از طریق ایمیل با همراه اول ارتباط برقرار کنید نیز می توانید به آدرس ۹۹۹۰@mci.ir ایمیل بزنید. همچنین آدرس پستی شرکت همراه اول، نشانی زیر می باشد:

تهران – میدان ونک – خیابان ونک – شماره ۸۸ – برج همراه

کدپستی: ۱۹۹۱۹۵۴۶۵۱

شماره تلفن مرکز امور اداری همراه اول ۰۲۱۸۱۷۱۱ می باشد.

پشتیبانی ایرانسل

پشتیبانی اپراتورهای تلفن همراه را با ایرانسل به عنوان یکی از دیگر اپراتورهای بزرگ تلفن همراه کشورمان ادامه خواهیم داد که در ادامه راه های برقراری تماس با این اپراتور را برای شما آورده ایم. ایرانسل امکان پشتیبانی آنلاین را برای کاربران فراهم کرده است که برای استفاده از این امکان می توانید به آدرس https://irancell.ir/portal/home/?13945/تماس-با-ما مراجعه کنید و گزینه چت آنلاین را انتخاب کنید. همچنین امکان برخورداری از خدمات پشتیبانی در شبکه اجتماعی توییتر نیز فراهم است. همچنین شما می توانید از اپلیکین مای ایرانسل برای برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی ایرانسل استفاده کنید. شماره ۷۰۰ از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ (از سایر خطوط) نیز شماره تماس واحد پشتیبانی تلفن و اینترنت همراه است. اگر شما از اینترنت ثابت استفاده می کنید و به پشتیبانی برای این مورد احتیاج دارید می توانید با شماره ۷۰۷ (از خطوط ایرانسل) و یا ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ (از سایر خطوط) تماس بگیرید. ایمیل cs@mtnirancell.ir نیز ایمیل پشتیبانی شرکت ایرانسل می باشد. آدرس دفتر مرکزی ایرانسل نیز در زیر برای شما درج شده است:

تهران، میدان هروی، خیابان شهید پناهی نیا، خیابان زندی، کوچه قادری، کوچه علی دوست، پلاک ۵، شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل

پشتیبانی رایتل

جهت برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی شرکت رایتل می توانید با شماره ۲۰۰ (از خطوط رایتل) و یا شماره ۰۹۲۰۲۰۰۰۰۰۰ (از سایر خطوط) تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت و پیگیری کنید. همچنین می توانید به آدرس pr@rightel.ir ایمیل بزنید و از طریق ایمیل با رایتل ارتباط برقرار کنید. دورنمای رایتل به شماره ۰۲۱-۲۶۲۱۴۶۹۶ برای کاربران و مشتریان رایتل در دسترس می باشد. همچنین نشانی پستی این اپراتور تلفن همراه نیز به شرح زیر است:

خیابان ولیعصر (عج)، رو به روی پارک ملت، خیابان ارمغان غربی، تقاطع خیابان مهرداد، پلاک ۸

کد پستی: ۱۹۶۷۸۶۳۳۱۱

دیدگاهتان را بنویسید