آموزش استفاده از Animoji در آیفون 10

Animoji سرویس جدید اپل است که همزمان با رونمایی آیفون 10 معرفی کرد. در ادامه با «مای ترفند» همراه باشید تا بیشتر درمورد انیموجی ها یا اموجی های متحرک آیفون توضیح دهیم.

انیموجی که بیشتر جنبه تفریحی دارد با کمک دوربین جلوی آیفون 10 چهره شما را اسکن می کند و حالات و رفتار شما را در یکی از اموجی هایی که می خواهید پیاده سازی می کند. در حال حاضر animoji در اپلیکیشن imessage کار می کند.

آموزش فعال سازی انیموجی آیفون X

در ابتدا باید برنامه iMessages را باز کنید و سپس در پایین صفحه بر روی آیکون Animoji ضربه بزنید. همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید، آیکون انیموجی در کنار آیکون App Store است.

آموزش فعال سازی انیموجی - animoji برای آیفون 10

با پیمایش در صفحه می توانید انوع اموجی ها را مشاهده و انتخاب کنید، همچنین در صورتی که می خواید یک اموجی را به صورت تمام صفحه ببینید می‌بایست بر روی فلشی که در تصویر با رنگ قرمز مشخص شده است ضربه بزنید تا به صورت تمام صفحه مشاهده کنید.

آموزش ضبط کردن و به اشتراک گذاشتن Animoji

برای ضبط کردن ویدیو با انیموجی ها باید بر روی دکمه قرمز Record کلیک کنید، پس از ضربه زدن به دکمه رکورد تنها 10 ثانیه زمان دارید تا ویدیو خود را ضبط کنید، برای ضبط مجدد ویدیو باید باز هم روی دکمه ضبط ویدیو ضربه بزنید.

اگر از ویدیویی که ضبط کردید خوشتان نیامد یک دکمه بازگشت پس از ضبط ویدیو وجود دارد که با زدن آن می توانید مجدد به ضبط ویدیو بپردازید. پس از ضبط ویدیو می توانید با زدن دکمه Share آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

استفاده از اموجی های دیگر

انیموجی ربات برای آیفون 10شاید برخی از اموجی ها با چهره شما سازگار نباشد و درواقع ویدیویی که ضبط می کنید دلچسب نباشد. بهتر است از اموجی های دیگر استفاده کنید تا یک اموجی که با چهره شما سازگارتر است را انتخاب کنید.

هر یک از اموجی ها ویژگی‌های خاص خودشان را دارند، به عنوان مثال پس از انتخاب یکی از اموجی ها ابروهایتان را بالا پایین کنید و اخم کنید یا لبخند بزنید تا با ویژگی‌ های آن ها آشنا شوید.

تغییر شخصیت Animoji پس از ضبط ویدیو

اگر شما یک انیموجی ویدیو با شخصیت ربات ضبط کردید ولی از آن خوشتان نیامد می توانید بدون نیاز به ضبط مجدد به یک اموجی دیگر تغییر دهید فقط کافیست در مرحله پیشنمایش ویدیو روی یک اموجی دیگر ضربه بزنید.

به اشتراک گذاشتن انیموجی ها با دیگر برنامه ها

آموزش ذخیره انیموجی animoji در آیفون 10در صورتی که می خواهید انیموجی که ضبط کرده اید با دیگر برنامه ها مثل واتس اپ، تلگرام یا اینستاگرام به اشتراک بگذارید باید ابتدا یک ویدیو ضبط کنید و سپس به یکی از دوستان خود ارسال کنید، بعد از ارسال کامل ویدیو انگشتتان را چند لحظه بر روی ویدیو نگه دارید، یک منو برای شما باز می شود روی گزینه Save ضربه بزنید تا در Camera Roll شما ذخیره شود.

ساخت استیکر با animoji

ساخت استیکر با انیموجی در آیفون ایکساین ترفند یکی از جالب‌ترین‌هاست! اگر دوست دارید با یک انیموجی استیکر بسازید کافی است یکی از اموجی ها را در بخش انیموجی انتخاب کنید و سپس انگشتتان را بر روی اموجی نگه دارید و به صفحه چت درگ اند دراپ کنید.

به همین راحتی!

 

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید اگر از این مقاله خوشتان آمد، با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر ترفند و یا پیشنهادی دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید.

آموزش ذخیره انیموجی animoji در آیفون 10

2 دیدگاه دربارهٔ «آموزش استفاده از Animoji در آیفون 10;

دیدگاهتان را بنویسید