آموزش قراردادن تصویر متحرک گیف در پس زمینه گوشی های اندروید

یکی از بهترین راه ها برای ایجاد تنوع در گوشی ها، تغییر پس زمینه آنها است. یکی از روش های اثر بخشیدن به صفحه دستگاه استفاده از گیف در پس زمینه است.

در این مقاله می خواهیم به شما نحوه استفاده از گیف (GIF) به عنوان تصویر زمینه در گوشی های اندروید را آموزش دهیم. این یک ترفند ساده است که موجب تغییر جدید و جالب گوشی می شود و پس از آن پس زمینه ای خواهید داشت که متحرک است.

علاوه بر اندروید، آیفون و گوگل پیکسل 2 نیز می توانند از این تصاویر زنده در تصویر زمینه پلتفرم های خود استفاده کنند. اما در ادامه با نحوه استفاده از آن در اندروید آشنا می شوید.

مطمئنا همه شما با گیف آشنایی دارید و می دانید که با یک تصویر ساده تفاوت هایی دارید. همانطور که می دانید گیف یک تصویر متحرک است که امروزه از آنها بسیار استفاده می کنیم. اگر به این پلتفرم جالب علاقه دارید می توانید آن را به راحتی در تصویر زمینه گوشی خود قرار دهید.

قبل از اینکه به آموزش قرار دادن گیف در پس زمینه گوشی بپردازیم این نکته را در نظر داشته باشید که تصویر زمینه های زنده همیشه عمر باتری را کاهش می دهند و منجر به زود تمام شدن باتری گوشی می شوند و گوشی با تصویر ساده خیلی بهتر کار می کند. اگر با این موضوع مشکلی ندارید می توانید در ادامه با نحوه قرار دادن گیف در پس زمینه آشنا شوید.

چندین برنامه مختلف وجود دارد که می توانید از طریق آنها به راحتی گیف یا هر فایل MP4 را در پس زمینه گوشی قرار دهید. اما «GIF Live Wallpaper» یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید از آن استفاده کنید.کاربا این برنامه بسیار ساده است.

ابتدا برنامه «GIF Live Wallpaper» دانلود کرده. همچنین می توانید برنامه های مشابه را از این اینجا دانلود کنید.

سپس پس از تنظیم تغییر اندازه و سرعت گیف سپس روی تیک مورد نظر را بزنید تا گیف در پس زمینه قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید