آموزش اندروید؛ مشاهده رمز عبور شبکه Wi-Fi که به آن متصل هستید

احتمالا در طول زمانی که دستگاه اندرویدی تان را دارید به شبکه های وای فای متعددی مانند منزل، رستوران، سالن ورزشی، محل کار و… متصل شده اید. دستگاه اندرویدی شما برای سهولت در اتصال رمز عبور را ذخیره می کند.

یک مشکلی که وجود دارد، شما نمی توانید رمزهای ذخیره شده را مشاهده کنید. شاید شما بخواهید دستگاه دوم خود را به همان شبکه ای که با دستگاه اول متصل هستید وصل کنید یا شاید بخواهید دستگاه دوست خود را به شبکه متصل کنید اما بدون کلمه عبور این امر میسر نیست.

بنابراین یک برنامه نویس به نام Alexandros Schillings تصمیم گرفت تا این مشکل را با نوشتن یک برنامه حل کند. به کمک این برنامه می توانید رمزهای عبور ذخیره شده در گوشی تان را مشاهده کنید.

نکته: لطفا توجه داشته باشید برای استفاده از این برنامه تلفن همراه شما حتمن باید «روت» شده باشد.

اپلیکیشن WiFi Key Recovery را نصب کنید

نرم افزار wifi key recoveryبرنامه WiFi Key Recovery به رایگان در گوگل پلی موجود است می توانید نام آن را جستجو کنید یا از طریق لینک زیر مستقیما به صفحه این اپ در گوگل پلی مراجعه کنید.

دانلود برنامه WiFi Key Recovery

مشاهده پسورد شبکه های Wi-Fi

زمانی که شما برای اولین بار برنامه WiFi Key Recovery را اجرا می کنید، برنامه از شما دسترسی Super User را درخواست می کند، با انتخاب گزینه Grant این دسترسی را تائید خواهید کرد. سپس در ادامه یک لیست از نام شبکه های وای فای به همراه رمز عبور آن ها را دریافت خواهید کرد. رمزهای عبور در فیلد psk قرار می گیرند.

یافتن رمزعبور وای فایممکن است شما به تعداد زیادی شبکه وای فای تا به الان متصل شده باشید و این لیست برای شما طولانی باشد به راحتی می توانید در بخش SSID Quicksearch نام شبکه مد نظرتان را جستجو کنید.

جستجوی شبکه وای فای در برنامه wifi key recoveryبه اشتراک گذاری رمز عبور وای فای

در صورتی که می خواهید رمز عبور شبکه های وای فای را به اشتراک بگذارید می توانید با ضربه زدن روی هر یک از پسورد ها آن را کپی کنید و سپس در هر جایی که می خواهید به اشتراک بگذارید.

در صورتی که مشکل‌تان حل شد می توانید این آموزش را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین در صورتی که سؤالی درباره این مطلب دارید در بخش نظرات این پست با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید