آموزش ثبت‌نام دریافت کارت سوخت از طریق اپلیکیشن دولت همراه

پیش از این در مای ترفند آموزش ثبت نام کارت سوخت را به صورت خلاصه و از راه‌های مختلف گفته بودیم، با مای ترفند همراه باشید تا نحوه ثبت‌نام کارت سوخت با اپلیکیشن دولت همراه را برای شما توضیح دهیم.

ابتدا می‌بایست اپلیکیشن دولت همراه را از یکی از استورهایی که اپلیکیشن دولت همراه معرفی کرده است دانلود و نصب نمائید.

برای دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن دولت همراه از اینجا (کافه بازار) و برای دانلود نسخه دولت همراه برای آیفون از اینجا (سیب اپ) اقدام نمائید.

اپلیکیشن دولت همراه را اجرا نمائید و در ابتدا از شما سؤال می‌شود که می‌خواهید وارد برنامه شوید یا می‌خواهید برای دریافت کارت سوخت ثبت‌نام انجام دهید؟ که شما می‌بایست روی گزینه ثبت‌نام کارت سوخت کلیک کنید.

پس از انجام مراحل بالا می‌بایست یک شماره موبایل که به نام مالک خودرو است را وارد نمائید.

پس از وارد کردن شماره و انتخاب گزینه ورود، یک کد ۴ رقمی به شماره‌ای که وارد کرده‌اید پیامک خواهد شد و می‌بایست آن شماره را در مرحله بعد، همانند تصویر زیر، وارد نمائید.

در مرحله بعد، همانند تصویر زیر، می‌بایست اطلاعات هویتی مالک خودرو یا موتور سیکلت را وارد نمائید. لازم به ذکر است با وارد کردن کد ملی و تاریخ تولد، مابقی اطلاعات نظیر نام و نام خانوادگی به صورت خودکار نمایان خواهد شد.

روی دکمه تائید کلیک کنید ودر مرحله بعد یکی از شماره کارت‌هایی که می‌خواهید را انتخاب کنید.

در نهایت اگر تمامی مراحل را به درستی انجام داده باشید یک پیامک تائید برای شما ارسال خواهد شد و همچنین با پیغام زیر از طرف اپلیکیشن روبه‌رو خواهید شد.

در صورتی که در هر یک از موراد سؤال یا مشکلی دارید می‌توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید، همچنین در صورتی که این مطلب به شما کمک کرد، با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لازم به توضیح است تصاویری که در بالا مشاهده می‌کنید از نسخه آیفون برنامه دولت همراه است ولی تفاوتی در این نسخه و نسخه اندروید آن وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید