آموزش کارت سوخت؛ چگونه می‌توانیم رمز کارت سوخت را بازیابی کنیم؟

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که کارت قدیمی خود را دارید ولی رمز آن را فراموش کرده‌اید، در این مطلب می‌خواهیم روش بازیابی رمز کارت سوخت را آموزش دهیم. در صورتی که کارت سوخت خود را گم کرده‌اید و یا کارت سوخت ندارید، پیشتر آموزش ثبت نام کارت سوخت و آموزش ثبت نام کارت سوخت از اپلیکیشن دولت همراه را در مای ترفند ارائه کرده بودیم که می‌توانید مطالعه کنید.

آموزش بازیابی رمز کارت سوخت

برای دریافت رمز عبور جدید کارت سوخت می‌بایست به دفاتر ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مراجعه کنند. البته پیش از این زیبا اسماعیلی سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی اعلام کرده بود در زمان اجباری شدن استفاده از کارت سوخت، مالکان خودرو پس از اولین مراجعه با وارد کردن کارت در دستگاه، می‌بایست رمز جدیدی برای کارت خود انتخاب نماید.

البته اگر شما عجله‌ای برای استفاده از کارت دارید و نمی‌توانید تا روز مشخص شده منتظر بمانید می‌بایست با در دست داشتن مدارک زیر به یکی از نواحی ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی مراجعه نمائید.

  • سند بنچاق (اگر وجود دارد)
  • سند سبز خودرو
  • کارت سوخت
  • کارت ملی
  • کارت خودرو

همچنین در صورتی که ساکن شهر تهران هستید می‌توانید به یکی از نواحی شهرری (جنوب)، خیابان دردشت (شرق)، خیابان شهیدعراقی (شمال) و در میدان راه‌آهن و میدان آرژانتین (مرکز) با در دست داشتن مدارک فوق، نسبت به دریافت رمز جدید اقدام نمائید.

همچنین لازم به ذکر است، ثبت نام کارت سوخت جدید و المثنی از امروز (۱۴ آذر) تا ۲۴ آذر بدون در نظر گرفتن زمانبندی ثبت نام کارت سوخت صورت می‌گیرد و تمامی مالکان خودرو و موتور سیکلت امکان‌پذیر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید