Instagram : می توانید تمام استوری هایتان را یکجا به اشتراک بگذارید

Instagram  باز هم در جدیدترین بروز رسانی خود دست به اضافه کردن ویژگی های جدیدی زده. بروز رسانی جدید Instagram به شما این اجازه را می دهد تا تمام استوری هایتان را یکجا به اشتراک بگذارید. در بروز رسانی جدید Instagram، که اکنون در تصاحب غول شبکه های اجتماعی یعنی فیسبوک در آمده است اکنون به شما اجازه می دهد تا چندین عکس و ویدئو را تنها  دریک استوری با فالورهای خود به اشتراک بگذارید.

مدیران Instagram چه می گویند ؟

بنا به گفته های Instagram blog، این ویژگی برای افرادی که می خواهند منتظر بمانند تا استوری هایشان با هم ارسال شوند، بسیار مفید و سودمند است، که این امر می توان به دلیل کمبود وقت و یا حتی استفاده از اینترنت  دیتای موبایل باشد. به هر حال هر دلیلی که داشته باشد این ویژگی خاص طرفداران خاص خودش را دارد. از این پس می توانید تا 10 عکس و ویدئو را از گالری تان به استوری اینستاگرام تان اضافه کنید. سپس می توانید عکس ها را برای ایجاد استوری تان دسته بندی کنید. که به دنبال ویژگی های دیگری از اینستاگرام هستید این مطلب را مطالعه کنید : اینستاگرام این بار ابزار Data Download را عرضه می کند

اما با این شرایط تگ ها و استیکر ها چه می شوند؟

تگ و استیکر ها نیز از آپشن های محبوب اینستاگرام به حساب می آیند. اینستاگرام این مورد را نیز پوشش داده است. با استفاده از timestamps و موقعیت جغرافیایی، اینستاگرام به صورت خودکار تگ های مکانی را برای استوری تان به شما پیشنهاد می دهد. برای مثال، اگر می خواهید استیکری از رستورانی که آن عکس را گرفته اید در اینستاگرام به اشتراک بگذارید، اینستاگرام به صورت خودکار این پیشنهاد را به شما می دهد. در این صورت دیگر مجبور نیستید اسم رستورانی که عکس را گرفته اید را به خاطر بسپارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید