+Mousepad قابلیت شارژ بی سیم گوشی تلفن همراه را نیز اضافه کرد

طرفداران فناوری مدرن سعی بر این دارند که از هر چیزی فوایدی را کسب کنند و این موضوع شامل حال شارژ کردن لپ تاپ، گوشی، تبلت، ساعت هوشمند و هدفون های بلوتوث دار نیز می شود.

از این پس می توانید با کاهش دادن تعداد کابل های روی میز تحریر خود از شلوغی و درهم ریختگی روی آن کم کنید. حتما می پرسید چگونه؟

ویژگی های شارژ +Mousepad

Takies Graft Design کارایی شارژ کردن گوشی را به +Mousepad اضافه کرده است. این پد موس تنها سطحی برای حرکت دادن موس نیست. از قسمت بالایی این پد سیمی خارج می شود که می تواند به پورت USB کامپیوتر وصل شود بدین طریق به شارژ بدون سیم Qi که به صورت سر راست درون پد جاسازی شده است نیرو منتقل می شود. این شارژر یک شارژر بدون برق نیست و از شارژ سریع Quick Charge 2.0 پشتیبانی می کند و قدرتی که حاصل می کند می تواند به میزان 5W,7.5W,10.5W و حتی 15W (سرعت بالای شارژ بدون سیم) باشد.به دلیل جهت عادی پد موس می توان در حین شارژ شدن نیز از گوشی استفاده کرد. Takies Graft Design به طراحی این پد موس نیز توجه خاصی داشته است.+Mousepad از یک طراحی زیبا و ظریف برخوردار است و برای هر فضای کاری مناسب می باشد. بخشی از این پد چرمی است و در ساخت آن از بافت پشمی و نمد نیز استفاده شده است.

قیمت +Mousepad

این پد موس را در حال حاضر با قیمت 29 دلار می توانید خریداری کنید. لازم به ذکر است که بیشتر شارژرهای بدون سیم نیز با همین قیمت یا قیمتی بالاتر فروخته می شوند اما از طراحی و کارایی +Mousepad برخوردار نیستند. اگر به اخبار تکنولوژی علاقه دارید می توانید با مطالب سایت مای ترفند همیشه خود را به روز نگه دارید و از جدید ترین مطالب آموزشی و اخبار تکنولوژی آگاه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید