آموزش تلگرام؛ 8 روش برای افزایش اعضای کانال تلگرام

تلگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی میان فارسی زبانان است، این شبکه اجتماعی با توجه به گفته ها بیش از ۴۰ میلیون کاربر در ایران دارد. محبوبیت این شبکه اجتماعی با هر آپدیت بیشتر از پیش می‌شود. یکی از این آپدیت ها که بسیار زیاد مورد استقبال قرار گرفت، قابلیت «ساخت کانال تلگرام» بود. در این مقاله از «مای ترفند» قصد داریم تا بهترین روش های افزایش ممبر کانال را به شما آموزش بدهیم.

در ادامه با ما همراه باشید.

روش های رایگان افزایش اعضا و ممبر کانال تلگرام

چندین روش برای افزایش اعضای کانال وجود دارد که برخی از آن ها را به وسیله ترفندهایی که اینجا می گوییم می توانید به راحتی و رایگان استفاده کنید و اما برخی از آن ها با پرداخت هزینه (مثل خرید تبلیغ از کانال های پر مخاطب) قابل انجام است، در هر حال ما به همه بخش ها می پردازیم.

اضافه کردن مخاطبین به منظور افزایش ممبر کانال

زمانی که شما به تازگی یک کانال ایجاد می کنید می توانید تا ۲۰۰ نفر از مخاطبانتان را در کانال اضافه کنید، لطفا توجه داشته باشید که زمانی که کانال شما ۰ ممبر است می توانید از این روش استفاده کنید. در صورتی که شما کانالتان را به روش های دیگر به +۲۰۱ عضو رسانده باشید دیگر نمی توانید از این روش استفاده کنید.

با توجه به تصویر زیر، پس از انتخاب گزینه Add Members می توانید مخاطبین خود را به کانال اضافه کنید.

آموزش افزودن مخاطبان گوشی به کانال تلگرامشاید برای  برخی این مشکل پیش آمده باشد که نتوانند تعداد محدودی از مخاطبان گوشی خودشان را به کانال اضافه کنند، متاسفانه راه حل مستقیمی برای این مشکل وجود ندارد، زیرا همان کاربر از تنظیمات حریم خصوصی تلگرام اش تنظیم کرده است که کسی نتواند به کانال یا گروهی دعوتش کند.

افزایش اعضای فیک به کانال تلگرام با برنامه های سکه ای

افزایش ممبر سکه ای و فیک به کانال تلگرامیکی از محبوب ترین روش هایی که در حال حاضر بسیاری از کانال ها استفاده می کنند افزایش از طریق خرید ممبر فیک است. با این روش صرفا عدد نمایشی کانال شما بالاتر می رود و هیچ تاثیری بر بازدید کانال شما یا افزایش فروش و درآمد شما از طریق کانال تلگرام تان نمی‌شود.

روش کار این برنامه ها به این شکل است که شما در ابتدا باید در تعدادی کانال عضو شوید و در ازای عضویت شما مقداری سکه یا همان واحد امتیاز خود برنامه به شما تعلق می گیرد. پس از پایان عضویت شما در کانال های تلگرامی که خود برنامه معرفی می‌کند می توانید سکه هایی که جمع کرده اید را خرج کانال خودتان کنید. هر برنامه نرخ خودش را دارد و می توانید با توجه به نیازتان سکه جمع کنید، البته توجه داشته باشید که هر اکانت حداکثر می تواند در حدود ۵۰۰ کانال عضو شود و پس شما در جمع کردن سکه نیز محدودیت دارید. یکی از راه ها برای خلاصی از این مشکل خرید سکه است، این برنامه ها به شما اجازه می دهند که به جای سکه جمع کردن با چند کلیک به راحتی سکه بخرید. در ادامه چندین برنامه را به شما معرفی می کنیم.

برنامه عضو در عضو تلگرام: این برنامه یکی از بهترین و کارآمدترین برنامه ها در میان رقبای خودش است، این برنامه را می توانید از کافه بازار دانلود کنید.

برنامه تله ممبر: همه این برنامه ها تقریبا روش کار مشابه ای دارند که در بالا گفتیم، برای دانلود این برنامه نیز می توانید از بازار اقدام کنید.

ما به معرفی همین ۲ برنامه بسنده کردیم و اگر به دنبال برنامه های بیشتر هستید می توانید با کلمه کلیدی «افزایش عضو کانال» در بازار به جستجو بپردازید.

تبادل زدن با دیگر کانال ها

زمانی که تعداد اعضای شما به یک رقم قابل قبول می رسد تازه می توانید وارد تبادل با کانال های تلگرامی دیگر شوید. برای اینکار پیشهاد ما این است که با سعی و تلاش و بعضا هزینه کردن اعضای کانال تان را به +۲۰۰۰ نفر برسانید سپس به دنبال کانال های هم رده خود که همینقدر ممبر دارند بگردید و اگر راه ارتباطی داشتند با آن ها ارتباط برقرار کنید و درخواست تبادل لینک کنید.

لازم به ذکر است که انجام بیش از حد اینکار باعث ریزش ممبر و یا میوت کردن و افت ویو کانال تان می‌شود.

قرار دادن محتوای جذاب به همراه لینک جوین کانال

ترفندهای افزایش عضو کانال تلگرامکاربر شما برای محتوای شما آنجاست پس سعی کنید همیشه وقت زیادی را برای تولید محتوا و آماده کردن آن بگذارید، چون اگر محتوای شما مناسب باشد کاربر آن را به گروه ها و دوستان خود فوروارد می‌کند و همین کار باعث جذب کاربر برای شما می‌شود اما یک نکته مهم دیگر وجود دارد، همیشه در انتهای مطالب خود آدرس کانال را قرار دهید. سعی کنید اگر با مشکل محدودیت کاراکتر مواجه نشدید لینک جوین کانال را بگذارید، زیرا با قرار دادن لینک جوین تعداد نفرات بیشتری به کانال شما اضافه می‌شود در غیر این صورت حتما آدرس کانال تان را به صورت یوزر نیم (@YourUserName) قرار دهید. برای زیبایی نیز می توانید از اموجی ها و شکلک های محبوب و مرتبط در کنار آدرس کانال تان استفاده کنید.

خرید ممبر تلگرام از طریق سایت‌های ارائه دهنده خدمات تلگرامی

یکی از بهترین کارهایی که می‌توان انجام داد، خرید ممبر تلگرام از طریق سایت‌هایی است که خدمات تلگرامی همانند افزایش ممبر تضمینی ممبر کانال و گروه و همچنین افزایش بازدید انجام می‌دهند است. در ادامه یکی از سایت‌هایی که این خدمات را انجام می‌دهد به شما معرفی خواهیم کرد.

روش‌های زیادی برای افزایش ممبر کانال وجود دارد به عنوان مثال یکی از روش‌ها به نام اد اجباری است، همانطور که گفتیم، یکی از سایت‌های معتبر در زمینه‌ی ارائه ممبر تلگرام، سایت زر ممبر است که می‌توانید با جستجو در گوگل آن‌ها را پیدا کنید. البته برای خرید ممبر واقعی تلگرام در نظر داشته باشید که ممبری که تهیه می‌کنید اصطلاحا تازه نفس باشد و از تلگرام‌های غیر رسمی‌ای که به تازگی عضو گیری کرده‌اند ممبر دریافت کنید.

در نهایت اگر بخواهم به طور خلاصه بگویم، صاحبان تلگرام‌های غیررسمی می‌توانند اعضا را به صورت اجباری در کانال خاص عضو کنند و در این روش کاربران بدون خواسته‌ی خودشان وارد کانال شما خواهند شد. در این روش ریزش بالاست و بازدید کم ولی قیمت بسیار مناسب است.

یک روش دیگر برای انتقال بازدیدکنندگان سایت یا وبلاگ به کانال وجود دارد که پیشنهاد نمی کنیم زیرا آزار دهنده است. بعضا دیده شده بسیاری از سایت ها به کمک پاپ‌آپ کاربران را به کانال های هدایت می کنند، ممکن است در ابتدا بازدهی خوبی بگیرید ولی خب همین کار باعث از بین بردن اعتماد کاربران به شما خواهد شد و از همه مهمتر آزاردهنده نیز هست.

افزایش اعضای کانال به کمک دوستان

شما می توانید از نزدیک ترین دوستان و آشنایان خود درخواست کنید که عضو کانال شما شوند و در ادامه، ۳ نفر جدید را به کانال شما دعوت کنند. اینکار کمی چیپ و زشت به نظر می رسد و پیشنهاد نمی کنیم استفاده کنید مگر از دوستان خیلی صمیمی که می دانید برای شما این کار را انجام می دهند درخواست کنید.

افزایش ممبر کانال به کمک فوروارد پست ها در گروه هایک روش دیگر که ممکن است بازدهی مناسبی بگیرید، در تعداد زیادی گروه مرتبط با حوزه کاری خود عضو شوید و سپس محتواهای کانال خود را در گروه ها فوروارد کنید، اگر محتوای شما مناسب باشد و مورد علاقه کاربر باشد ممکن است عضو کانال شما شود.

خرید ممبر تضمینی و تبلیغات برای افزایش اعضای کانال تلگرام

شاید جدا از روش های بالا خرید اعضا و انجام تبلیغات هدفمند یکی از بهترین روش های افزایش عضو باشد، زیر با کیفیت بالا و دقیق انجام می شوند، در ادامه با ما همراه باشید به هیجانی ترین بخش افزایش عضو کانال تلگرام رسیده ایم!

افزایش ممبر کانال به روش خرید تبلیغات تکی

خرید تبلیغات تلگرامی برای افزایش ممبریکی از بهترین روش ها خرید تبلیغات تکی در کانال ها است، در این روش شما باید به اصطلاح یک بنر تبلیغاتی که متشکل از یک تصویر و ۲۰۰ کاراکتر متن در زیر آن آماده کنید و توجه داشته باشید که بهتر است از لینک جوین در متن بنر خود استفاده کنید تا بیشترین بازدهی را بگیرید. سپس به دنبال کانال هایی که تعداد اعضای زیادی دارند (+۱۰۰ هزار نفر) بگردید و سپس با آن ها ارتباط برقرار کنید و تبلیغات انجام دهید. پیشنهاد می‌شود تبلیغات را شب ها انجام دهید زیرا بسیاری افراد فقط شب ها در تلگرام می‌آیند و بازدهی بالاتری خواهید گرفت.

خرید عضو تضمینی برای کانال تلگرام

بسیاری از افراد هستند که به صورت تضمینی برای کانال شما عضو بالا می‌آورند، روش های متعددی برای این کار وجود دارد مثل ارسال تبلیغات نوتیفیکیشن به اپلیکیشن ها و جذب اعضا برای کانال یا جذب عضو از طریق پاپ‌آپ و…

این روش شاید در ابتدا برای شما جذاب باشد و فکر کنید بهترین روش برای بالا بردن اعضای کانال تلگرام باشد اما اینطور نیست! ممکن است کسی که برای شما به صورت تضمینی ممبر می آورد در همین حین طبق روش های بالا که گفتیم، ممبر فیک نیز به شما تزریق کند یا به روش های غیر اصولی انجام دهد و پس از پایان مراحل عضوگیری تمامی ممبرهای شما لفت دهند، البته لفت دادن تا ۲۰ درصد از اعضایی که دریافت کردید طبیعی است ولی اگر بیشتر از این شد قطعا یک جای کار مشکل دارد. این رقم ۲۰ درصد برای هر یک از روش ها متفاوت است و ممکن است بالا و پایین شود.

نتیجه‌گیری

اگر به دنبال راهی ساده برای افزایش عضو واقعی تلگرام هستید بهترین راه خرید ممبر از سایت‌هایی که این خدمات را ارائه می‌دهند است ولی خب باید این مورد را نیز در نظر بگیرید که روش‌هایی که در حال حاضر باقی‌مانده و سایت‌ها می‌توانند ارائه دهند، همین روش اد اجباری است که بالاتر توضیح دادیم، در این روش ریزش ممبرها زیاد و بازدید آن‌ها کم است ولی در ازا قیمت بسیار پایینی دارد. همچنین این سایت‌ها خدماتی مثل ممبر فیک هم ارائه می‌دهند که می‌توانید بدون دغدغه خرید خود را انجام دهید و ممبرها را دریافت کنید البته باید توجه داشته باشید که از سایت مناسبی خرید خود را انجام دهید تا متضرر نشوید، سعی کنید پیش از خرید به پشتیبانی آن‌ها پیام ارسال کنید و ببینید آیا پیام شما را پاسخ می‌دهند و همچنین سایت آن‌ها را بررسی کنید ببینید آیا نماد اعتمادی در آن وجود دارد یا خیر.

از شما ممنونیم که تا انتهای این آموزش با «مای ترفند» همراه بودید، در صورتی که سوالی در هر یک از بخش ها دارید می توانید در بخش نظرات همین پست با ما در میان بگذارید و اگر روش کاربردی برای افزایش اعضای کانال تلگرام دارید با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

اگر از این آموزش خوشتان آمده است با دوستان خود به اشتراک بگذارید، همچنین از طریق «ترفندها و آموزش های تلگرام» می توانید آموزش های بیشتری را دنبال کنید.

1 دیدگاه دربارهٔ «آموزش تلگرام؛ 8 روش برای افزایش اعضای کانال تلگرام;

دیدگاه‌ها غیرفعالند.