حذف پیام های ارسال شده در اپلیکیشن لاین Line

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در پیام رسان لاین یک پیامی ارسال کرده باشید و سپس از ارسال آن منصرف شده باشید، پیش از این ویژگی راهی برای حذف پیام ها وجود نداشت اما حالا شما می توانید تا 24 ساعت پس از ارسال پیام آن را پاک یا unsend کنید. لازم به ذکر است که برای استفاده از این ویژگی باید به آخرین نسخه این اپلیکیشن بروزرسانی کنید و اگر جزء کاربران اندروید هستید می توانید از گوگل پلی و اگر از کاربران iOS هستید می توانید از اپل استور، Line را دریافت کنید.

این آپدیت بیشتر مواقعی به کار می آید که یک پیام ناخوشآیند یا یک استیکر غیرمرتبط به شخصی ارسال می کنیم، به راحتی می توانیم قبل از اینکه طرف مقابل متوجه شود پیام را پاک کنیم.

حذف پیام ارسال شده در لاینهمچنین پیش از این واتس اپ ویژگی ای شبیه به لاین را اضافه کرده بود که با آن می توانید پیام هایی که ارسال کرده اید را پاک کنید، برای اطلاعات بیشتر درباره پاک کردن پیام در واتس اپ می توانید مقاله آن را مطالعه کنید. البته در واتس اپ اگر پیامی را پاک کنید به طور کامل پام نمی شود و پس از حذف آن، یک پیامی مبنی بر اینکه شخص مقابل یک پیامی را ارسال کرده بود و سپس پاک کرده برای شما نمایش می دهد، با این حال باز هم این ویژگی بسیار عالی است و جای خالی آن در پیام رسان لاین حس می شد. البته رقیب جدی این پیام رسان ها در ایران یعنی تلگرام خیلی وقت پیش این ویژگی ها را در اختیار کاربران خود قرار داده بود و برخلاف واتس اپ به سادگی می توانید پیام های ارسالی خود را ویرایش یا حذف کنید و حتی اثری از آنها باقی نگذارید.

این مطلب جنبه خبری دارد و بزودی در یک مقاله کامل آموزش کامل حذف پیام ها در لاین را برای شما توضیح خواهیم داد.

نظر شما درباره این ویژگی جدید لاین چیست؟ آیا به نظر شما جای خالی این ویژگی در لاین حس می شد؟

دیدگاهتان را بنویسید