چگونه می‌توانم با آیفون دانلود کنم؟ آموزش دانلود با آیفون

آیفون یکی از پر طرفدارترین موبایل ها در سراسر جهان است که به دلیل سخت افزار و ظاهر بسیار فوق العاده خود محبوب است. یکی از ویژگی های آیفون آن است که هیچ فایلی را نمی توان دانلود و در گوشی ذخیره کرد و به نوعی دست و پای کاربران در این زمینه بسته است. دانلود با آیفون یکی از کارهایی است که افراد زیادی آرزوی انجام آن را دارند و ما در این مطلب می خواهیم به شما راهی معرفی کنیم تا بتوانید دانلود با آیفون را انجام دهید.

راه های دانلود با آیفون

همانطور که گفتیم کاربران آیفون نمی توانند فایل ها را دانلود و در گوشی خود ذخیره کنند. شرکت اپل این محدودیت را برای حمایت از قانون کپی رایت اعمال کرده است! از جمله کارهایی که می توان برای برداشتن محدودیت دانلود با آیفون و همچنین دیگر محدودیت های اعمال شده انجام داد، جلیبریک کردن آیفون است که منجر می شود بتوانید به آسانی و بدون محدودی دانلود کنید. البته بای بدانید که با جلیبریک کردن موبایل امکان دانلود و آپدیت کردن موبایل از بین خواهد رفت و تنها راه این کار آن ات که سیستم عامل موبایل را به حالت اصلی از برگردانید. با توجه به این مشکل، افراد کمی هستند که حاضر می شوند موبایل خود را جلیبریک کنند و این رسک را نمی پذیرند! پس تنها راه باقی مانده استفاده از برنامه های مدیریت دانلود می باشد.

نرم افزارهای مدیریت دانلود از حافظه گوشی برای دانلود فایل ها استفاده می کنند و همچنین امکان دسترسی و اجرا کردن فایل ها را نیز به کاربر می دهند! البته اپل چندی پیش اقدام به حذف کردن تعداد زیادی از نرم افزارهای مدیریت فایل کرد که در این میان نرم افزارهای محبوب و پر طرفدار نیز وجود داشتند. با این حال هنوز هم نرم افزارهای مدیریت دانلود زیادی وجود دارندکه امکان دانلود با آیفون را برای شما فراهم می کنند. از جمله این نرم افزارها می توان به iBrowser , FileMaster و Downloads اشاره کرد. در صورتی که می خواهید دانلود با آیفون را انجام دهید و یک فایل را در موبایل خود داشته باشید ه ناچار مجبور هستید از چنین برنامه هایی استفاده کنید! کار کردن با این برنامه ها نیز بسیار آسان است و کافیست تا لینک دانلود را کپی کنید و در این برنامه ها وارد کنید تا دانلود فایل مورد نظر شما آغاز شود.

در این مطلب تلاش گردیم چگونگی دانلود با آیفون را برای شما آموزش دهیم و چند نرم افزار مدیریت دانلود برای آیفون را معرفی کنیم. امیدواریم این مطلب از وب سایت مای ترفند مورد توجه شما قرار گرفته باشد و از آن راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید