روش های سوزاندن کارت عابر بانک

در این مطلب می خواهیم به آموزش راه ها و روش های سوزاندن کارت عابر بانک بپردازیم. دلایل مختلفی هستند که ممکن است یک شخص بخواهد اقدام به سوزاندن کارت عابر بانک خود بکند. از جمله مهم ترین و اصلی ترین دلایل این کار، گم شدن و یا دزدیده شدن کارت عابر بانک می باشد. اگر شما هم دچار این مشکل شده اید و یا می خواهید بدانید در صورت بروز این اتفاقات چطور می توانید جلوی سوء استفاده از کارت بانکی خود را بگیرید، این مطلب از وب سایت مای ترفند را مطالعه فرمایید.

روش های سوزاندن کارت عابر بانک

همانطور که گفتیم دلایل مختلفی از جمله کم شدن و یا سرقت کارت عابر بانک می توانند باعث شوند تا یک شخص بخواهد کارت خود را مسدود کند و یا به بیانی دیگر آن را بسوزاند! اولین روشی که در پیش روی شما قرار دارد آن است که به یکی از شعب بانک خود بروید و با ارائه مدارک شناسایی خود و ارائه اطلاعات حساب و کارت، آن را مسدود کنید. توجه داشته باشید که با سوزاندن کارت بانکی، آن کارت دیگر کارایی نخوهد داشت و شما می تواند یک کارت جدید برای حساب خود دریافت کنید.

راه دوم برای سوزاندن کارت عابر بانک این است که از طریق وب سایت بانک خود اقدام کنید! در این روش شما باید وارد وب سایت بانکی که در آن حساب دارید بشوید و با وارد کردن نام کاربری و رمز، به قسمت خدمات مشتریان بروید. در پنل خدمات مشتریان گزینه ای برای مسدود کردن کارت بانکی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن گزینه کارت بانکی خود را بسوزانید.

راه سومی که شما دارید تا بتوانید کارت عابر بانک خود را بسوزانید، استفاده از تلفن بانک است. شما با شماره تلفن بانک تماس می گیرید و با اپراتور صحبت خواهید کرد. اپراتور از شما اطلاعات شناسایی و همچنین اطلاعات حساب و کارت را می گیرد و پس از درخواست شما، کارت بانکی شما مسدود خواهد شد.

راه حل آخر برای سوزاندن کارت عابر بانک ، استفاده از اپلیکیشن های بانکی می باشد. تقریبا همه بانک ها اپلیکیشن اختصاصی خود را دارند و شما اگر آن اپلیکیشن را بر روی موبایل خود داشته باشید می توانید به آن وارد شوید و کارت بانکی را بسوزانید. البته این امکان برای همه بانک ها در اپلیکیشن وجود ندارد و برای اطمینان از آن می بایست اپلیکیشن مربوط به بانک را بررسی کنید.

امیدواریم این مطلب از وبسایت مای ترفند درباره راه و روش های سوزاندن کارت عابر بانک مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید