آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی، راهنمای حذف تلگرام طلایی

دیلیت اکانت تلگرام طلایی یکی از مواردی است که بسیاری از کاربران به دنبال آن هستند و یا یک روزی به آن احتیاج پیدا خواهند کرد. تلگرام طلایی در کنار هاتگرام دو نسخه از نسخه های غیر رسمی هستند که پس از فیلتر شدن تلگرام، بدون فیلتر در دسترس ماندند! بسیاری از افراد به دلیل فیلتر نبودن این دو برنامه به سمت آن ها رفتند. به دلایل مختلفی هر کس ممکن است بخواهد از نرم افزار دیگری استفاده کند و یا به طور کلی تلگرام خود را پاک کند. به همین دلیل است که دیلیت اکانت تلگرام طلایی یکی از مواردی است که مورد نیاز کاربران خواهد بود.

دیلیت اکانت تلگرام طلایی

برای پاک کردن اکانت تلگرام طلایی دو راه وجود دارد که هر دوی آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد. تلگرام طلایی در واقع با اکانت اصلی تلگرام شما ارتباط برقرار می کند و هیچ اکانتی به نام اکانت تلگرام طلایی وجود ندارد. پس در واقع شما باید ارتباط این اپلیکیشن را با اکانت تلگرامتان قطع کنید. برای این کار کافیست تا به قسمت تنظیمات برنامه تلگرام طلایی بروید و از قسمت بالا سمت راست بر روی سه نقطه بزنید. حالا گزینه خروج (Log Out) را انتخاب کنید. با این کار شما اکانت تلگرام خود را از این برنامه خارج کرده اید. البته برای اطمینان بهتر است یک اقدام دیگر هم انجام دهید. یکی از نسخه های رسمی تلگرام را نصب کنید. برای این کار دو انتخاب دارید. اول این که اپلیکیشن اصلی تلگرام را نصب کنید و یا این که از اپلیکیشن تلگرام ایکس (Telegram X) استفاده کنید. پس از نصب یکی از این دو برنامه وارد آن شوید، شماره تلفن خود را وارد کنید و به داخل اکانت تلگرامتان بروید. حالا به قسمت تنظیمات بروید و گزینه Privacy and Security را انتخاب کنید. در این قسمت به دنبال Active Session بگردید و بر روی آن بزنید. اینجا شما می توانید تمامی دستگاه ها و برنامه هایی که به تلگرامتان متصل هستند را ببینید! اگر نام تلگرام طلایی را در این لیست می بینید، روی آن بزنید و گزینه Terminate session را انتخاب کنید. حالا دیگر ارتباط تلگرام طلایی با اکانت تلگرام شما قطع شده است.

دیلیت اکانت تلگرام

گاهی برخی از کاربران به دلایل مختلفی می خواهند به طور کامل اکانت تلگرام خود را پاک کنند تا مطمئن باشند تحت هیچ شرایطی تلگرام طلایی با آن ارتباط ندارد و به نوعی دیلیت اکانت تلگرام طلایی انجام دهند. برای این کار باید به آدرس My.telegram.org/deactivate بروید. در این صفحه شما باید شماره تلفن خود را وارد کنید. در صفحه جدیدی که باز شده است باید کدی که از طرف تلگرام برایتان ارسال می شود را وارد کنید و دکمه Next را بزنید. حالا در صفحه جدید کادری وجود دارد که شما می توانید در آن دلیل پاک کردن تلگرام خود را بنویسید. البته این کار اجباری نیست و می توانید آن کادر را خالی بگذارید. حالا دکمه Done را بزنید و بعد از آن اکانت تلگرامتان به طور کامل پاک خواهد شد و به نوعی هم دیلیت اکانت تلگرام طلایی کرده اید.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

تذکر: اگر اکانت تلگرامتان را به طور کامل پاک کنید تمامی مخاطبان، اطلاعات، تصاویر، چت ها و … پاک خواهند شد و دیگر به آن ها دسترسی نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید