جدیدترین آموزش دیلیت اکانت هاتگرام مطابق با آخرین تغییرها

هاتگرام یکی از نسخه های غیر رسمی و ایرانی تلگرام است و دیلیت اکانت هاتگرام گاها یکی از مواردی است که کاربران به دنبال آن هستند. اگر شما هم از هاتگرام استفاده می کنید و می خواهید اقدام به دیلیت اکانت هاتگرام کنید، این مقاله از وبسایت مای ترفند را مطالعه فرمایید.

دیلیت اکانت هاتگرام

از آن جایی که هاتگرام یک اپلیکیشن غیر رسمی برای تلگرام است و در واقع ارتباط شما را با اکانت تلگرامتان برقرار می کند، پس در واقع چیزی به نام اکانت هاتگرام وجود ندارد و شما می بایست ارتباط اکانت تلگرامتان را با هاتگرام قطع کنید. برای آن که دیلیت اکانت هاتگرام را انجام دهید و یا ارتباط آن را با تلگرام قطع کنید، می توانید از این برنامه خارج شوید. برای این کار کافیست به قسمت تنظیمات بروید و از قسمت بالا سمت راست، بر روی سه نقطه کلیک کنید و گزینه خارج شدن (Log Out) را انتخاب کنید. البته بهتر است که بعد از آن اقدام به نصب تلگرام کنید و مطمئن شوید که ارتباط به طور کامل قطع شده است.

برای نصب تلگرام باید به سراغ یکی از نسخه های اصلی آن بروید که تنها دو گزینه پیش روی شما است! گزینه اول اپلیکیشن اصلی تلگرام است و گزینه دوم هم اپلیکیشن تلگرام ایکس می باشد. هر دوی این اپلیکیشن ها توسط تلگرام تایید شده و رسمی هستند. پس از آن که یکی از این دو را نصب کردید، شماره تلفن خود را وارد کنید و وارد اکانت تلگرامتان شوید. پس از آن به بخش تنظیمات بروید و قسمت Privacy and Security را انتخاب کنید. در این قسمت به دنبال گزینه Active Session بگردید و آن را انتخاب کنید. در اینجا شما تمامی گوشی ها و اپلیکیشن هایی که به تلگرامتان متصل هستند را مشاهده می کنید! اگر هنوز نام هاتگرام را در این لیست می بینید بر روی آن بزنید و سپس گزینه Terminate Session را انتخاب کنید. به این ترتیب دیگر هاتگرام با تلگرام شما هیچ ارتباطی ندارد و می توان گفت دیلیت اکانت هاتگرام را انجام داده اید.

دیلیت اکانت تلگرام

گاهی برخی از کاربران بنا به دلایل شخصی و یا امنیتیی ترجیح می دهند به طور کلی اکانت تلگرام خود را پاک کنند تا مطمئن شوند هاتگرام دیگر هیچ ارتباطی با تلگرام آن ها ندارد و به نوعی دیلیت اکانت هاتگرام انجام دهند! برای این کار باید وارد آدرس My.telegram.org/deactivate شوید. در صفحه ای که باز می شود کادری برای وارد کردن شماره تلفن وجود دارد و شما باید شماره تلفنی که می خواهید اکانت تلگرامش را پاک کنید وارد کنید. سپس یک کد برای شما ارسال می شود که شما آن کد را باید در سایت وارد کنید. پس از آن صفحه باز خواهد شد که از شما دلیل پاک کردن تلگرامتان را می پرسد که می توانید به آن پاسخ دهید و یا آن را خالی بگذارید. حالا بر روی دکمه Done کلیک کنید تا دیلیت اکانت هاتگرام یا تلگرامتان انجام شود.

به یاد داشته باشید که در صورت پاک کردن کامل اکانت تلگرام، تمامی اطلاعات، پیام ها، تصاویر و چت های شما پاک خواهد شد و دیگر به آن ها دسترسی نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید