بهترین روش وصل کردن دسته PS4 به کامپیوتر + آموزش ویدیویی

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که بخواهید دسته بازی PS4 به کامپیوتر متصل کنید، در این سری از آموزش‌های مای ترفند می‌خواهیم آموزش وصل کردن دسته PS4 به کامپیوتر را برای شما شرح دهیم، در ادامه با مای ترفند همراه باشید.

آموزش وصل کردن دسته PS4 به PC

بدون توضیحات اضافه به سراغ آموزش می‌رویم، در ابتدا می‌بایست به سایت Input Mapper بروید و برنامه‌ی Input mapper را دانلود و نصب کنید، دسته‌های PS4 را از طریق کابل یا بلوتوث به کامپیوتر متصل کنید و برنامه را اجرا کنید، پس از اجرای برنامه می‌بایست دسته‌های شما توسط این برنامه شناسایی شود.

نکته مهم: در صورتی که می‌خواهید دسته‌ها را با کابل به کامپیوتر وصل کنید، مطمئن شوید که کابل شما قابلیت انتقال دیتا (Data Transfer) را دارد، در غیر این صورت دسته کار نخواهد کرد.

پیشنهاد می‌کنیم از بخش تنظیمات این برنامه، گزینه Use Exclusive Mode را فعال کنید. همچنین در صورتی که می‌خواهید دسته را با توجه به سلیقه خودتان شخصی سازی کنید از بخش profile می‌توانید این کار را انجام دهید.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم ویدیویی زیر را نیز مشاهده فرمایید، این ویدیو نحوه‌ی کار برنامه و تنظیمات آن را نمایش می‌دهد. توجه داشته باشید که ویدیو به زبان اصلی است.

در صورتی که در هر یک از بخش‌ها سؤالی دارید و یا در استفاده از برنامه به مشکل خوردید، می‌توانید در بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید