LG G7 ThinQ با تکیه بر هوش مصنوعی به زودی رو نمایی خواهد شد

بعد از ما ها  انتظار، LG  بالاخره خبرهایی رسمی در مورد LG G7 ThinQ را منتشر کرد. ال جی در پستی در بلاگ  رسمی  کره ای این شرکت تایید کرد که این تلفن هوشمند به طور قطع  LG G7 ThinQ نامیده خواهد شد. این شرکت همچنین اظهار داشت که این گوشی در دوم ماه می در نیویورک و سوم می  در سئول رونمایی خواهد شد.

متاسفانه، به جز نام گوشی این شرکت هیچ اشاره ای به سخت افزار گوشی نکرد. حتی  هیچ عکسی از این گوشی نیز در این پست روییت نشده است. با این وجود تعدادی رندر رسمی از این گوشی توسط رسانه ها در اواخر همین هفته به بیرون درز کرده است.

lg g7 thinq

به جای آن، LG تاکید بسیاری بر روی ویژگی هوش مصنوعی این گوشی دارد، به خصوص هوش مصنوعی صوتی و تصویری آن. این گوشی شباهت بسیاری با LG V30 ThinQ این کمپانی دارد که اوایل سال جاری رونمایی شد و محصولی دیگر از برند  ThinQ ال جی می باشد. تمرکز بر روی هوش مصنوعی به شایعاتی پیرامون دکمه ی اختصاصی برای دکمه ی مخصوص هوش مصنوعی را نیز دامن زده است. LG اولین شرکتی خواهد بود که گوشی خود را در متروپولیتان غربی در منهتن نیویورک رونمایی می کند. همچنین رونمایی دومی هم در آی پارک مال سئول در سوم می خواهد بود.

حس تجربه ای متفاوت با LG g7 ThinQ

در بیانیه ای، مدیر بخش الکترونیک LG، جیونگ ووک (Jeong- wook) اظهار داشت که این کمپانی بر روی ویژگی ها و عملکرد های جدید تمرکز نکرده و به جای آن بر روی عرضه ی تجربه ی کاربری آسان و راحت برای کاربران تمرکز کرده است. عرضه ی LG G7 ThinQ به نظر موضوع بسیار مهمی برای LG می باشد چرا که این اولین گوشی پرچم دار این برند بعد از تغییر استراتژی این شرکت خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار تکنولوژی روز دنیا با سایت مای ترفند همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید