Apple Family Sharing چیست؟

با Apple Family Sharing موارد مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید ، دستگاه های گمشده را پیدا کنید و همه را سرگرم کنید.

اگر شما یک خانواده از کاربران اپل هستید و در حال حاضر از Family Sharing استفاده نمی کنید ، ممکن است از دست رفته یا حتی هزینه زیادی را صرف کنید.

این یک روش عالی برای به اشتراک گذاشتن برنامه ها و سرویس های اپل با بقیه اعضای خانواده شما است ، تا اطمینان حاصل کنید که بچه ها به نوع محتوای اشتباه دسترسی ندارند و پول بیشتری را که برای برنامه ها و خدمات اپل خرج می کنید بیشتر کنید.

Family Sharing خانواده شما را قادر می سازد تا از خریدهای iTunes و App Store ، فضای ذخیره سازی iCloud و اشتراک های Apple یکسان استفاده کنند.

این امکان را برای شما فراهم می کند تا خدمات اشتراک اپل مانند Apple TV + و News + را به اشتراک بگذارید ، Ask To Buy را فعال کنید تا بچه ها نتوانند بدون اجازه شما برنامه ها را خریداری کنند ، Screen Time را برای حساب های کودکان فعال یا غیرفعال کنید و از اشتراک مکان برای یافتن خطا استفاده کنید. آیفون و آیپد – اگرچه آخرین مورد توسط اعضای خانواده با دستگاه خود خاموش می شود.

با Family Sharing ، هر شخص حساب خاص خود را دریافت می کند – بنابراین در حالی که به همان فضای ذخیره سازی iCloud یا اشتراک Apple Music همانند سایر اعضای خانواده دسترسی دارند ، نمی توانند پرونده ها یا لیست های پخش یکدیگر را ببینند.

با چند نفر می توانم از Apple Family Sharing استفاده کنم؟

شما می توانید از Apple Family Sharing برای حداکثر شش نفر از جمله شما استفاده کنید.

توجه به این نکته مهم است که Family Sharing همان اجازه دادن به دستگاه ها نیست. برای دسترسی به موسیقی ، فیلم ها ، برنامه ها یا کتابهای خریداری شده در همه آنها ، می توانید از Apple ID خود در چندین دستگاه استفاده کنید ، و هنگامی که حد را محدود کردید – ده دستگاه ، از جمله تا پنج رایانه – لازم است که قبل از افزودن دستگاه دیگر ، به دستگاهی اجازه دهید. اما مهم نیست که چند دستگاه دارید ، همه آنها به یک شناسه اپل یکسان متصل هستند.

با Family Sharing ، موارد با چندین شناسه مختلف Apple به اشتراک گذاشته می شوند ، که هر یک از آنها می تواند در چندین دستگاه استفاده شود. بنابراین اگر شش نفر باشید ، به طور بالقوه شصت دستگاه مختلف وجود دارد: شش شناسه Apple و حداکثر ده دستگاه برای هر کدام.

اگر بچه ها Apple ID نداشته باشند چه می شود؟

اگر آنها 13 سال یا بیشتر باشند ، آنها می توانند شناسه های Apple ID خود را ایجاد کنند که سپس می توانید با Family Sharing استفاده کنید. برای افراد زیر 13 سال می توانید برای فرزندان خود حساب ایجاد کنید.

به دلیل قانون حمایت از حریم خصوصی آنلاین کودکان ایالات متحده ، این سن 13 سال است تا 16 سال ، که به رضایت والدین برای جمع آوری ، استفاده و / یا افشای اطلاعات شخصی برای افراد زیر 13 سال احتیاج دارد ، به همین دلیل شرکت های فناوری ایالات متحده مانند اپل (و فیس بوک) و بسیاری دیگر) اجازه نمی دهند افراد زیر 13 سال حساب های شخصی خود را تنظیم کنند.

Apple Family Sharing چگونه کار می کند؟

یکی از اعضای خانواده شما – که احتمالاً شما هستید – سازمان دهنده آن است. اگر به تنظیمات> نام خود> اشتراک خانواده بروید ، می توانید با ارسال دعوت نامه به شناسه های Apple موجود خانواده خود یا ایجاد شناسه های Apple جدید برای افراد زیر 13 سال در خانواده خود ، یک گروه خانواده جدید ایجاد کنید.

سپس می توانید تصمیم بگیرید که چه مواردی را برای هر حساب به اشتراک بگذارید – بنابراین ممکن است Apple TV + را با یک فرزند بزرگتر به اشتراک بگذارید اما نه یک کودک کوچکتر ، یا Ask To Buy را فعال کنید تا کودکان شما بتوانند خریدهای App Store یا iTunes را انجام دهند. وقتی این کار انجام شد ، Mac ، iPhone یا iPad شما بلافاصله از شما درخواست می کند درخواست را تأیید یا رد کنید. اگر آن را تأیید کنید ، خرید با استفاده از جزئیات پرداخت ذخیره شده انجام می شود.

چه چیزی می توانید با Family Sharing به اشتراک بگذارید؟

اگر آن را بخرید یا از اپل مشترک آن شوید ، می توانید آن را به اشتراک بگذارید: خریدهای Apple Music ، Apple TV + ، Apple News + ، Apple Arcade ، iCloud storage و iTunes ، Apple Books و App Store.

هزینه اشتراک Family Sharing چقدر است؟

این برنامه رایگان است ، اما برای به اشتراک گذاشتن برخی از خدمات پولی باید برنامه اشتراک مناسب داشته باشید – بنابراین به عنوان مثال برای اشتراک گذاری Apple Music به اشتراک خانوادگی احتیاج دارید.

در چه دستگاه هایی می توان از Apple Family Sharing استفاده کرد؟
شما می توانید با پنج نفر دیگر از Family Sharing استفاده کنید. این کار در Mac ، در iPhone ، در iPads و در iPod Touches کار می کند. Mac ها باید از MacOS Yosemite یا بالاتر استفاده کنند و دستگاه های iOS / iPadOS باید در iOS 8 یا بالاتر باشند. برنامه های مشترک ممکن است سیستم مورد نیاز دیگری نیز داشته باشند.