در چه مواقعی باید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی (Factory Reset) کنید؟

ما قبلا توضیح داده بودیم که چگونه برای حل مشکلات اساسی گوشی تان که تنها با بازنشانی به تنظیمات کارخانه Factory Reset برطرف می شوند، و بهبود کاهش سرعت گوشی که هرازچند گاهی رخ می دهند، این کار را انجام دهید؛ همچنین به شما گفته بودیم که برای ذخیره ی اطلاعات روی گوشی و برنامه هایی که دارید، ابتدا باید از گوشی تان یک بک آپ بگیرید. با همه ی این تفاسیر و مشکلات، به نظر می رسد که بازنشانی به تنظیمات کارخانه (Factory Reset) از راه حل های محبوب بیش از 45 درصد از 2381 کاربران گوشی های هوشمند بوده است. سومین مزیتی که این روش دارد، این است که شما هنگام فروش گوشی تان، نیز می توانید مطمئن باشید که تمام اطلاعات شخصی تان را از روی گوشی حذف کرده اید، اما گاهی 22 درصد از اطلاعات هنوز هم در گوشی باقی می مانند.

خب اکنون بیایید این کار را همانطور که با کامپیوتر انجام می دهیم، توضیح دهیم. برنامه های Rogue در پس زمینه ی گوشی قرار دارند و از باتری و حافظه ی گوشی استفاده کرده و چهره ی نوار نرم افزار ها را زشت و زننده می کنند و همچنین کاربر احساس می کند که یک چیزی در گوشی اش درست عمل نمی کند. بنابراین سوال اینجاست که شما چه مواقعی باید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه (Factory Reset) بازنشانی کنید؟

مزیت های بازگشت به تنظیمات کارخانه (Factory Reset)

در حقیقت چیزی که ما در مورد آن صحبت می کنیم، راه اندازی مجدد (restart) گوشی نیست، که در آن برنامه هایی با نسخه های پر حجم به روز رسانی می شوند؛ بلکه در بازنشانی تنظیمات کارخانه گوشی شما به تنظیمات اولیه باز می گردد و مانند یک کودک تازه متولد شده پاک و مرتب می شود. اما ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که از اطلاعات گوشی تان بک آپ گرفته اید. با این حال، با این روش می توانید تمام مشکلات گوشی تان را برطرف کنید و این روش می تواند در برخورد با برخی از مشکلات، تنها راه حل اساسی محسوب شود. این مطلب را نیز مطالعه کنید : راهکارهای افزایش سرعت اندروید

دیدگاهتان را بنویسید