7 قابلیت اینستاگرام که باید امتحان کنید

جدیدترین قابلیت اینستاگرام را می شناسید؟ اینستاگرام هم مانند سایر برنامه های رسانه های اجتماعی ، متعهد به بهبود پلتفرم خود است. به همین دلیل است که در سال 2021 ، غول رسانه های اجتماعی از ویژگی های جدیدی برای کاربران خود رونمایی کرد.

با توجه به رقابتی بودن بازار رسانه های اجتماعی ، این ارتقاء ها جای تعجب ندارد. و با توجه به توجه برنامه های دیگر مانند TikTok و Snapchat ، به نظر می رسد که اینستاگرام چاره ای جز پیشرفت ندارد و مجبور به ارائه جدیدترین قابلیت اینستاگرام است.

بنابراین ، ممکن است بپرسید این ویژگی های جدید هیجان انگیز چیست؟ بیایید در این مطلب نگاهی به آن ها بیندازیم.

1. نمایش تعداد لایک ها را خاموش کنید

اگر تعداد لایک ها را مانند بسیاری از کاربران اینستاگرام مشاهده می کنید ، فشار برای ارسال مطالب خوب غیرقابل تحمل است. تصور کنید تصویری را بارگذاری کنید که احساس می کردید فوق العاده است ، اما هیچ لایکی دریافت نمی کند. برای برخی ، این می تواند به عزت نفس آسیب برساند یا عواقب منفی دیگری به دنبال داشته باشد.

خوشبختانه ، اینستاگرام به این موضوع پی برده و سرانجام در حال حل این مشکل است. پس از آزمایش مانند پنهان کردن شمارش در پلت فرم ، خاموش کردن شمارش مانند اکنون در دسترس همه در اینستاگرام از ماه مه 2021 است.

این ویژگی به شما امکان می دهد همه لایک های پست های اینستاگرام خود را غیرفعال کنید و تعداد لایک ها و تعداد مشاهده ها را از همه پست های فید خود پنهان می کند.

2. صدا و تصویر را در Instagram Live خاموش کنید

اینستاگرام مانند Clubhouse ، به شما این امکان را می دهد که در جلسات زنده اینستاگرام صدا را خاموش کرده و ویدئو را خاموش کنید. به نظر می رسد که پلتفرم رسانه های اجتماعی این ویژگی ها را برای کاهش فشار تعامل مستقیم با مخاطبان اضافه کرده است. این برنامه همچنین مستقل از آنچه کاربران دیگر در جلسه زنده می شنوند و می بینند ارائه می دهد.

بهترین چیز در مورد این دو گزینه این است که به شما اجازه می دهند سطح تعامل خود با مخاطب را تعیین کنید. به عنوان مثال ، اگر آن روز موهای بدی دارید ، فقط ویدیوی خود را خاموش کنید. حوصله حرف زدن ندارید؟ صوت خود را بی صدا کنید.

علاوه بر این ، به عنوان فردی که در طول چت زنده اینستاگرام صحبت می کند ، اکنون به وضوح توسط مخاطبان شنیده می شوید. اینستاگرام همچنین دکمه هایی را برای صامت کردن صدا و تصویر شما در پایین صفحه اضافه کرده است.

هنگامی که ویدئوی خود را خاموش می کنید ، جعبه ویدئو به جای یک فید زنده عکس نمایش داده شده شما را نشان می دهد. متأسفانه میزبانان زنده اینستاگرام نمی توانند صدا یا تصویر سایر شرکت کنندگان را در طول پخش خاموش کنند ، بنابراین برخی محدودیت ها وجود دارد. اما این ویژگی گامی در جهت درست است.

هم چنین بخوانید: آموزش چگونگی ذخیره و به اشتراک گذاری فایل های صوتی از REELS

3. ریمیکس Reels

ویژگی Remix اینستاگرام به شما امکان می دهد ویدیویی را که به یک reels موجود پاسخ می دهد ضبط کنید – شبیه به ویژگی محبوب Duet TikTok. Remix یک راه عالی برای همکاری با سایر سازندگان و افزایش دسترسی خود از طریق اینستاگرام است.

ریمیکس ها را به عنوان reels در نظر بگیرید که در کنار حلقه اصلی ظاهر می شوند. علاوه بر این ، تا زمانی که خالق محتوا دسترسی ریمیکس را فعال کرده باشد ، می توانید هر Instagram Reel را مجدداً میکس کنید.

این ویژگی همچنین زمانی مفید است که مطمئن نیستید چه چیزی برای فید  Reels خود ایجاد کنید. به جای استرس ، فقط ویدیوی شخص دیگری را ریمیکس کنید! شما می توانید واکنش های کمدی ایجاد کنید و در چالش ها شرکت کنید ، که احتمالاً محبوب ترین نوع محتوا برای ویژگی ریمیکس اینستاگرام است.

4. insights برای Reels و live

محتوای insights اینستاگرام برای reels و live برای سازندگان محتوا و مشاغل است که به دنبال نمای دقیق در تجزیه و تحلیل reels و live خود هستند. این اطلاعات برای اینفلوئنسرها و برندهایی که به دنبال راه هایی برای گسترش دسترسی خود هستند مهم است.

این افزودنی ارتقاء یافته از بخش Insights Account Instagram این پلتفرم است که به کاربران حرفه ای اطلاعات جمعیت شناختی و اوج فعالیت ها را برای ارزیابی تأثیر پست های آن ها ارائه می دهد. اکنون کاربران می توانند اطلاعات آماری را در طیف وسیع تری از انواع پست مشاهده کنند.

5. پیام رسانی بین برنامه ای

با توجه به اینکه فیس بوک مالک اینستاگرام است ، فقط یک مساله زمان بود تا بستر رسانه های اجتماعی یک عملکرد پیام رسانی بین برنامه ای را معرفی کند. این ویژگی جدید اینستاگرام به کاربران یک برنامه اجازه می دهد تا در هر دو سیستم عامل یکدیگر را پیدا کرده و پیام دهند. اکنون ، دوستان شما می توانند جستجو ، پیام ، چت تصویری یا اشتراک گذاری مجدد پست ها را با شما انجام دهند ، خواه از اینستاگرام استفاده می کنید یا از فیس بوک.

همچنین می توانید انتخاب کنید چه کسانی به شما پیام می دهند. اگر زمان بیشتری را در یک برنامه صرف کنید در حالی که دوستان شما در برنامه دیگری هستند ، پیام های بین برنامه ای فوق العاده مفید است.

با عملکرد پیام رسانی جدید ، دیگر نگران این نباشید که هنگام گشت و گذار در هر دو شبکه اجتماعی ، چیز مهمی را از دست خواهید داد. با این حال ، پست های Instagram Story و Facebook تحت تأثیر این ویژگی قرار نمی گیرند.

6. با عکس یا فیلم به دایرکت اینستاگرام پاسخ دهید

پیام های درون برنامه ای قابلیت اینستاگرام  به روز شده در حال حاضر به شما امکان می دهد با عکس یا فیلم به DM پاسخ دهید. این ویژگی به کاربران امکان می دهد واکنش خود را نسبت به پیامی که دریافت کرده اند ثبت کرده و به جای ارسال برچسب یا GIF ، پاسخ خود را ارسال کنند.

همچنین می توانید متن را هنگام بارگذاری استوری اینستاگرام اضافه کنید. حتی گزینه های خلاقانه ای وجود دارد که پاسخ های شما را جذاب تر می کند.

7. استیکر کپشن

استیکر کپشن قابلیت اینستاگرام کپشن های خودکار را در استوری های شما ایجاد می کند. در حالی که تأخیر دارد ، زیرنویس ها اطمینان می دهند که افراد می توانند با محتوای شما درگیر شوند ، حتی وقتی تصمیم می گیرند بدون صدا حرکت کنند.

بسیاری از کاربران انتظار دارند که پست های Reels دارای زیرنویس باشند. در حقیقت ، اگر زیرنویس در دسترس نباشد ، برخی از مطالب شما را دور می زنند. با این حال ، این ویژگی این مشکل را حل می کند.

علاوه بر این ، ویدئوها برای افراد کم شنوا یا ناشنوا و کسانی که به عنوان زبان اصلی خود انگلیسی صحبت نمی کنند ، قابل دسترسی تر است.

مرتبط ماندن در بازار رقابتی با جدیدترین قابلیت اینستاگرام

اینستاگرام دائماً در حال پیشرفت است تا از بهترین تجربه کاربر اطمینان حاصل کند و در بازار رقابتی رسانه های اجتماعی مرتبط بماند. در حالی که TikTok و Snapchat ممکن است اینستاگرام را برای کاربران به چالش بکشند ، این ویژگی های جدید ثابت می کند که غول رسانه های اجتماعی هنوز می تواند در بین رقبا ایستادگی کند.