اولین تلفن هوشمند 5G هواوی در سال 2019 عرضه خواهد شد

شرکت هواوی تایید کرده است که در سال 2019 اولین تلفن هوشمند با تکنولوژی 5G را در سال 2019 به بازار عرضه خواهد کرد. شرکت چینی یکی از پیشتازان صنعت شبکه ی 5G است، این شرکت در حال همکاری با دیگر شرکت های مخابراتی در سراسر جهان است تا این نسل از شبکه را عملی و پیاده سازی کند.

با عرضه ی شبکه ی 5G در سراسر جهان، هواوی تاکید کرده است که اولین تلفن هوشمند مجهز به 5G را در نیمه ی سوم سال 2019 عرضه خواهد کرد، بنابراین تابستان آینده باید شاهد عرضه ی این گوشی هوشمند باشیم. با این حال برند نامبرده باید تاییدیه های بسیاری را برای دستگاه جدیدش دریافت کند، که شامل نام این دستگاه هم می شود. با توجه به پشتیبانی از نسل جدید شبکه تلفن همراه، این ویژگی برای پرچم دار جدید این شرکت کنار گذاشته شده است، به همین دلیل به احتمال زیاد مودم های شبکه ی 5G در خانواده ی Mate این کمپانی را در سال بعد مشاهده می کنیم.

صحبت از مودم شد، این را نیز اضافه کنیم که هواوی اولین شرکتی بود که در نمایشگاه MWC در ماه فوریه از اولین مودم 5G در جهان رونمایی کرد، هرچند این مودم برای اشیای بسیار بزرگتری مثل ماشین های خودران طراحی شده بود. وقتی پای تلفن های هوشمند در میان باشد، این کمپانی به جایگزینی های بسیار کوچک تر نیاز دارد، که به زمان بسیاری نیاز دارند. قطعا این مودم های جدید تنها برای تلفن های هوشمند این کمپانی مورد استفاده قرار نخواهند گرفت. به جای آن کاربران می توانند انتظار داشته باشند تا طیف گسترده ای از تلفن های همراه با تولید کنندگان متفاوت از راه حل این کمپانی برای شبکه ی 5G استفاده کنند.

در این زمان، تنها باید منتظر بمانیم و ببینیم که هواوی این تکنولوژی را در سری نام آشنایی از محصولات خود به کار خواهد برد، یا سری جدیدی از تلفن های هوشمند را برای تست کردن این تکنولوژی عرضه خواهد کرد. اما با بیش از 1.1 میلیارد اتصال 5G تا سال 2025 ، به علاوه ی بیش از 200 میلیون دستگاه  مجهز به 5G ، هواوی آماده است تا رهبر این تکنولوژی باشد، تکنولوژی که همه چیز را تغییر خواهد داد. این مطلب را مطالعه کنید : آیا گوشی هوشمندی را که خریداری می کنید آخرین به روز رسانی ها را دریافت می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید