5 مرورگر جدیدی که می‌تواند جایگزین کروم و سافاری شود

یکی از پرکاربردترین برنامه‌هایی که هر کاربر روزانه با آن کار می‌کند مرورگرها هستند. به طور پیش‌فرض در گوشی‌های اندرویدی مرورگر کروم و در گوشی‌های آیفون مرورگر سافاری نصب هستند، اما در حال حاضر مرورگرهای دیگری وجود دارند که می‌توانند دیدگاه شما را نسبت به وب‌گردی تغییر دهند.

Smooz

معمولا برای وب‌گردی نیاز دارید گوشی را با دو دستتان نگه دارید و با آن کار کنید اما «اس‌موز» این امکان را فراهم کرده است که بتوانید با یک دست به وب‌گردی بپردازید. می‌توانید نسخه اندروید و نسخه iOS Smooz را از استورهای مربوط به سیستم‌عامل گوشی خود دانلود کنید. البته لازم به ذکر است برای استفاده از حالت یک‌دستی در گوشی‌های اندرویدی از Gboard استفاده کنید و در گوشی‌های آیفون کیبرد را در حالت یک‌دستی قرار دهید.

Cake

سازندگان این مرورگر معتقدند نسخه‌های پیش‌فرض مروگرهای تلفن همراه یک نسخه کوچک شده از نسخه دسکتاپ آن‌ها هستند بنابراین مروگر Cake را متناسب با موبایل ساخته و عرضه کرده‌اند. طبق گفته توسعه‌دهنده‌گان این اپلیکیشن به راحتی می‌توانید به گشت‌و‌گذار در اینترنت بپردازید و سرعت بیشتری حین وب‌گردی داشته باشید.
پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این مرورگر آن را یک‌بار نصب و استفاده کنید.
دانلود مرورگر Cake برای اندروید و iOS.

 Internet Amazon

معمولا یکی از مشکلاتی که کاربران اندرویدی دارند، کمبود فضای حافظه است. یکی از خوبی‌هایی که این برنامه دارد حجم فوق‌العاده کم آن است و در حال حاضر در نسخه 1.0.200015.0_130710 کمتر از 2.5 مگابایت حجم دارد! در مجموع این برنامه حدود 5 مگابایت از فضای حافظه را اشغال می‌کند. طبق گفته سازنده این مرورگر چیزی شبیه به فید (خوراک خبری) گوگل را در اختیار شما قرار می‌دهد و همچنین از ویژگی Private Mode یا همان ویژگی وب‌گردی به صورت مخفی را نیز داراست.

دانلود مرورگر  اینترنت آمازون برای اندروید.

Samsung Internet Browser

به گفته توسعه‌دهندگان این مرورگر، از سرعت بالایی نسبت به گوگل کروم دارد، پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر این برنامه را نصب کنید و همچنین می‌توانید نظرات خودتون را درباره این مرورگر در بخش پایین همین مطلب برای ما بنویسید.

دانلود مرورگر سامسونگ برای اندروید.

DuckDuckGo

در ابتدا حریم خصوصی، سپس مرور در وب. در حال دنیای اینترنت به گونه‌ای شده است که تمامی اطلاعات ما در سطح وب بررسی می‌شود و به همین علت DuckDuckGo هدف خود را روی محافظت از حریم خصوصی قرار داده است. زمانی که از این مرورگر استفاده می‌کنید تمامی ارتباطات شما را رصد می‌کند و مطمئن می‌شود که اتصال شما رمزنگاری می‌شود.

دانلود DuckDuckGo برای اندروید و iOS.

دیدگاهتان را بنویسید