5 روش موثر برای ارسال ایمیل ناشناس

آیا تا به حال نیاز داشته اید تا برای کسی ایمیل ناشناس ارسال کنید؟ شاید بخواهید عشق خود به کسی را به طور مخفیانه اعلام کنید، یا شاید حتی شما یک خبرنگار هستید و می خواهید به صورت محرمانه با یک فرد آگاه مصاحبه کنید.

دلایل قانونی بسیاری برای ارسال ایمیل ناشناس توسط شخص وجود دارد. خدمات اینترنتی رایگان به شما این امکان را می دهند. یا حتی می توانید از یک VPN و یک حساب ایمیل ناشناس استفاده کنید.

حال با ما همراه باشید تا 5 روش موثر برای ارسال ایمیل ناشناس را بررسی کنیم.

حساب ایمیل سوخته + VPN

استفاده از یک حساب مبتنی بر وب مانند Gmail گزینه ای عالی است. می توانید یک حساب Gmail را بدون ارائه دادن هیچ اطلاعات واقعی ثبت نام کنید، سپس از آن به عنوان یک حساب ایمیل سوخته استفاده کنید.

هنگام ارسال ایمیل ناشناس از طریق سرویس گیرنده مبتنی بر وب، IP اصلی در نامه  SMPTسرور گوگل است و نه در IP رایانه شما. این کار روشی زیرکانه برای مخفی کردن آدرس IP از گیرنده پیام است.

هنگامی که فرد گیرنده به دنبال آدرس IP شما می گردد، فقطمی تواند نزدیک ترین سرور گوگل نزدیک به شما را ردیابی کند. که در مورد من Wichita در در منطقه Kansas است.

با توجه به آنچه گفته شد، آدرس IP شما در سیستم های گوگل ذخیره می‌شود. بنابریان در صورت درخواست توسط دولت یا هر مقام دیگری، گوگل می تواند آن را افشا کند.

اگر این سطح از امنیت برای شما قابل قبول نیست، می توانید یک لایه ناشناس دیگر را به وسیله رمزگذاری توسط خدمات VPN روی اتصال خود برقرار کنید. توصیه می کنیم از VPN های رایگان دوری کرده و به جای آن نسخه ای پولی و قابل اطمینان مانند ExpressVPN یا CyberGhost را تهیه کنید.

پس از اتصال، می توانید از طریق VPN رمز گذاری شده از Gmail استفاده کنید.

اکنون، هنگامی که به حساب Gmail خود بروید و ایمیل ارسال کنید، IP اصلی هنوز هم به عنوان یکی از سرورهای اصلی گوگل نمایش داده می‌شود، ولی دو تفاوت وجود خواهد داشت.

اول اینکه سرور گوگل به احتمال زیاد در نقطه ای نزدیک به محل واقعی شما نخواهد بود. دوم اینکه اگر در هر صورت از گوگل درخواست ارائه IP واقعی شود، گوگل تنها قادر به ارائه IP اشتباه توسط میزبان سرور VPN خواهد بود.

توجه: یک حساب ایمیل ناشناس سوخته بطور کامل به یک حساب ایمیل یکبار مصرف مشابه نیست.

رایانامه خوان (Email Client) + VPN

راه حل دیگری که نیاز به هر سرویس ایمیل ناشناس را برطرف می‌کند، استفاده از یک رایانامه خوان (Email Client) مانند “Thunderbird” در رایانه شخصی است.

برای انجام این رویکرد سه مرحله زیر را انجام دهید:

  • ثبت نام یک آدرس ایمیل دور ریختنی
  • Thunderbird یا هر رایانامه خوان (Email Client) دیگری را نصب کرده و حساب ایمیل دور ریختنی خود را به آن متصل کنید.
  • نصب و اتصال به یک سرویس VPN

همه کاری که باید انجام دهید این است که سرویس VPN موردنظر خود را روشن کرده و مطمئن شوید که رایانه شما یک آدرس IP از راه دور دارد.

سپس، با استفاده رایانامه خوان (Email Client) دستگاه خود، از طریق حساب ایمیل دور ریختنی، ایمیل خود را ارسال کنید.

تفاوت این است که در حال حاضر، به جای هدر رفتن آدرس IP واقعی، سرور، آدرس IP موجود در VPN شما را نشان می دهد.

این کار راهی ساده و آسان برای ارسال ایمیل ناشناس است.

AnonEmail

AnonEmail سرویسی توسط AnonyMouse است. این برنامه به طوری امکان ارسال ایمیل ناشناس را برقرار می‌کند که امکان ردیابی آن غیرممکن می‌شود.

در AnonEmail، می توانید گیرنده، موضوع و یک پیام ساده متن را پر کنید. بر خلاف دیگر سرویس ها، به نظر می رسد این برنامه IP شما را ثبت نمی‌کند. گرچه ما توصیه می کنیم برای کارهای غیرقانونی از آن استفاده نکنید!

AnonEmail به عنوان یک اقدام امنیتی اضافی، برای زمانی نامعلوم، قبل از ارسال ایمیل شما صبر می‌کند. چرا؟ تا هیچکس نتواند کار شما را بر اساس زمان/مکان اثبات کند یا بر اساس محدوده های زمانی، منطقه جغرافیایی شما را تشخیص دهد.

ارسال پیام ناشناس

 

همانطور که از نامش پیداست، این برنامه ابزاری دیگر برای ارسال ایمیل ناشناس است و البته یکی از ساده ترین ها.

در این برنامه شما قادر خواهید بود تا یک آدرس فرستنده و یک آدرس مرجع ایمیل برای پیام مخفی خود مشخص کنید. البته IP شما را ثبت می‌کند، بنابراین اگر می خواهید ردپای خود را مخفی کنید، باید از یک سرویس رایگان VPN استفاده کنید.

همچنین نه Send Anonymous Mail و نه AnonEmail، به گیرنده اجازه ارسال پاسخ ایمیل را نمی دهد. بنابراین این راه حل ها بهترین راه حل های ممکن برای ارسال ایمیل ناشناس یک طرفه هستند.

ProtonMail

اگر مکالمات ایمیل ناشناس، امن و دوطرفه را نیاز دارید، این برنامه یک راه حل محبوب و بسیار خوب است. این برنامه ابزاری عالی برای ارتباط مخفی با هر شخص مورد نظر در هر نقطه از دنیاست، زیرا با سطوح مختلف امنیتی از سرک کشی دیگران در امور جلوگیری می‌کند. در این برنامه علاوه بر آدرس IP، ارتباطات نیز رمزگذاری شده اند. خیلی ها این برنامه را به عنوان جایگزین Gmail، برای مدیریت و چک کردن ایمیل ها انتخاب می کنند.

برخی از ویژگی های ProtonMail عبارتند از:

  • رمزگذاری پیوسته: نه تنها پیام هایی که توسط سرور ProtonMail ارسال می شوند، بلکه تمام پیام های ذخیره شده نیز رمزگذاری شده اند. بدون دسترسی به حساب اصلی، هچکس نمی تواند به پیام های شما دسترسی پیدا کند.
  • داده های اختصاصی کاربر: فرآیند رمزگذاری ProtonMail، از یک کلید رمز در رایانه مشتری استفاده می‌کند، یعنی حتی مدیران برنامه هم قادر به دسترسی به پیام های شما نیستند. از سوی دیگر، بدین معنی است که حتی مدیران برنامه نیز نمی توانند پیام های شما را در اختیار مقامات بگذارند.
  • رمزگذاری متن باز: از آنجا که ProtonMail از کتابخانه های رمزنگاری متن باز استفاده می‌کند، می توانید مطمئن باشید که هیچ در پشتی برای دسترسی به ایمیل های شما باز نخواهد بود. و این مورد شامل مدیران برنامه و هکرها نیز می‌شود.

اگر به ایمیل ناشناس دوطرفه نیاز دارید، می توانید در ProtonMail ثبت نام کرده و از آن به عنوان سرویس ایمیل اصلی خود استفاده کنید.

شروع به ارسال ایمیل ناشناس

همانطور که دیدید راه های بسیار برای ارسال ایمیل ناشناس وجود دارد. می توانید از هر یک از روش های بالا برای ارسال ایمیل ناشناس خود استفاده کنید. علاوه بر روش های بالا می توانید از وب سایت های رایگان که امکان ارسال ایمیل ناشناس یک طرفه را به شما می دهند، استفاده کنید. انتخاب روش مورد نظر، واقعا بستگی به این دارد که چرا پیام خود را ارسال می کنید و میزان امنیت و ناشناس بودن چقدر برای شما مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید