5 دلیل اینکه نمی توانیم تگ کردن در اینستاگرام را انجام دهیم؟

آیا تاکنون با این مشکل مواجه شده اید که نتوانید تگ کردن در اینستاگرام را انجام دهید؟ اینستاگرام یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های رسانه های اجتماعی است که از سال ها قبل وجود داشته است. با این حال ، ممکن است هنگام استفاده از آن با مشکلاتی روبرو شوید.

هنگامی که نوبت به تگ کردن حساب دیگر در یک پست می رسد ، ممکن است برخی مشکلات فنی باعث شود که شما از این ویژگی استفاده نکنید ، اما همچنین ممکن است اشتباه کنید. همچنین ممکن است مشکلی در حسابی وجود داشته باشد که می خواهید تگ کنید.

در این مقاله پنج مسئله مورد بحث قرار می گیرد که ممکن است شما را از تگ کردن شخصی در اینستاگرام بازدارد و هم چنین چند راهکار کاربردی برای رفع این مشکل ارائه شده است.

اشتباهاتی که ممکن است هنگام تگ کردن فرد مرتکب شوید

در اینجا لیستی از پنج اشتباه آورده شده است که باید در صورت عدم توانایی تگ کردن در اینستاگرام ، آن ها را بررسی کنید.

1. تگ کردن بدون اتصال به اینترنت

با بررسی اتصال اینترنت گوشی خود شروع کنید. امکان مرور آفلاین اینستاگرام وجود دارد زیرا محتوای دانلود شده قبلی را در آن ذخیره می کند. با این حال ، در حالت آفلاین قادر به تگ کردن یا منشن کردن کسی نخواهید بود.

هنگامی که تأیید کردید اینترنت به درستی کار می کند ، می توانید سایر اشتباهات احتمالی را بررسی کنید.

2. تگ کردن یک حساب خصوصی (private)

اگر شخصی را که حساب وی خصوصی است تگ کنید ، اینستاگرام به شما اجازه نمی دهد از او در Stories ، نظرات ، پست ها یا هرجای دیگر نام ببرید. با ارسال درخواست می توانید از این امر جلوگیری کنید و در صورت پذیرش می توانید آن ها را تگ کنید.

3. نوشتن با غلط املایی

نام کاربری اینستاگرام می تواند با نام حساب واقعی متفاوت باشد. آن ها می توانند پیچیده باشند و به خاطر سپردن آن ها دشوار است. اگر نمی توانید شخصی را که می شناسید درخواست شما را پذیرفته است یا حساب شخصی او نیست ، منشن کنید ، نام کاربری را دوباره علامت بزنید. ممکن است شخصی که شما در حال نشان دادن آن هستید نام کاربری خود را تغییر داده باشد.

اگر یادآوری spelling برای شما دشوار است ، پروفایل آن ها را باز کنید و نام کاربری را مستقیماً از آن جا کپی کنید.

4. عدم افزودن “@”

اینستاگرام از کاربران می خواهد قبل از نام کاربری ، علامت “@” را برای نشان دادن شخصی اضافه کنند. اگر نام کاربری خالی را تایپ کنید ، اینستاگرام حساب را برای منشن کردن انتخاب نمی کند.

اگر در حال نوشتن نام کاربری صحیح و تلاش برای نشان دادن شخصی هستید که درخواست شما را پذیرفته است ، این نماد را فراموش نکنید.

علاوه بر این ، اگر می خواهید بیش از یک نفر را نشان کنید ، باید “@” را برای هر حساب جداگانه اضافه کنید.

5. منشن کردن یک حساب غیرفعال یا مسدود شده

به محض اینکه شخصی شما را بلاک کند یا حساب خود را غیرفعال کند ، دیگر نمی توانید از وی در پستی نام ببرید. بنابراین ، حتی اگر اشتباهات ذکر شده در بالا را مرتکب نشوید ، باز هم نمی توانید آن فرد را منشن کنید.

با این حال ، این احتمال نیز وجود دارد که آن ها حساب خود را غیرفعال کرده باشند. حساب های حذف شده یا غیرفعال شده را نمی توان در پست های جدید تگ گذاری کرد.

می توانید از یک دوست خود برسید بررسی کند که آیا حساب هنوز در سیستم عامل وجود دارد یا خیر.

5 راه حل مشکل تگ کردن در اینستاگرام

اگر مطمئن هستید که هیچ یک از اشتباهات بالا را مرتکب نمی شوید ، این راه حل ها را امتحان کنید. امیدواریم آن ها بتوانند هر گونه مشکلی را که با برنامه دارید ، برطرف کنند.

1. پاک کردن حافظه پنهان خود

این یک تصور غلط رایج است که پاک کردن حافظه پنهان منجر به حذف اطلاعات اساسی شما می شود. وقتی حافظه پنهان را پاک می کنید ، فایل های قدیمی و ناخواسته ای را که برنامه به آن ها نیازی ندارد حذف می کنید.

می توانید یکبار حافظه پنهان خود را پاک کنید تا ببینید آیا با این کار مشکل برطرف می شود. اگر هرگز حافظه پنهان خود را پاک نکرده اید ، نحوه انجام این کار در اینجا آمده است:

 

  • در App Management  روی Settings کلیک کنید. (بسته به سیستم عامل شما ممکن است مدیر برنامه تلفن شما App Manager, Applications, Application Manager و غیره نامیده شود)
  • به App List بروید.
  • از لیست برنامه های دیگر ، Instagram را پیدا کنید.
  • به گزینه Storage usage در اینستاگرام بروید.
  • روی Clear cache کلیک کنید.

2. به روزرسانی برنامه Instagram

در صورت عدم موفقیت در رفع اشکال فوق ، این امکان وجود دارد که برنامه Instagram خود را به روز نکرده باشید. به فروشگاه برنامه خود بروید و برنامه را به روز کنید.

اگر برنامه هنوز به روز نشده است ، گزینه بروزرسانی یا update  را مشاهده خواهید کرد. اگر قبلاً به روز شده باشد ، دیگر کاری نخواهید کرد.

3. خروج از سیستم و ورود مجدد

به طور کلی ، خروج از حساب های اینستاگرام مشکلات اینستاگرام مانند عدم نمایش فید ، دریافت اعلان و غیره را برطرف می کند.

بنابراین ، حتی اگر برنامه شما کاملاً به روز شده است ، سعی کنید از اینستاگرام خارج شوید و سپس دوباره وارد شوید تا ببینید آیا این مسئله تفاوتی ایجاد می کند یا خیر.

4. گوشی خود را ری استارت کنید

حتی اگر این مسخره به نظر برسد ، راه اندازی مجدد دستگاه معمولاً اکثر مشکلات برنامه را برطرف می کند. خاموش کردن تلفن همراه تقریباً تمام عملیات باطن را متوقف می کند.

راه اندازی مجدد برنامه ها شروع جدیدی به آنها می دهد. بنابراین ، این احتمال وجود دارد که این ترفند ساده ساده مشکل شما را برطرف کند.

5. با مرکز راهنمایی اینستاگرام تماس بگیرید

پس از امتحان کردن همه موارد ، اگر هنوز نتوانستید مشکل را حل کنید ، می توانیداز طریق ایمیل به آدرس support@instagram.com به خط کمک اینستاگرام مراجعه کنید.

قوانینی در مورد تگ کردن اینستاگرام

در اینجا چند مورد دیگر وجود دارد که ممکن است بخواهید بدانید وقتی که صحبت از تگ کردن در اینستاگرام می شود بدانید.

در مرحله اول ، شما می توانید خود را از پستی که در آن تگ شده اید حذف کنید.

برای انجام این کار؛ این موارد را دنبال کنید:

  • به عکس یا ویدیویی بروید که در آن منشن شده اید.
  • روی نام کاربری خود ضربه بزنید.
  • روی Remove Me From Post ضربه بزنید.
  • هم چنین می توانید تنظیمات قابلیت مشاهده را برای پست هایی که در آن ها تگ شده اید تنظیم کنید.

وقتی شخصی شما را در اینستاگرام تگ می کند ، در پروفایل شما ظاهر می شود. اگر تنظیمات قابلیت مشاهده خود را تغییر دهید ، می توانید افرادی را که می توانند تگ شوند را کنترل کنید.

در تنظیمات قابلیت مشاهده ، دو گزینه پیدا خواهید کرد:

Public: همه در اینستاگرام می توانند تصاویری را که در آن ها برچسب گذاری شده اید مشاهده کنند.
Private: فقط چند فالور انتخاب شده می توانند آن را ببینند.

مشکل منشن اینستاگرام را حل کنید

هنگامی که می خواهید از شخصی در یک پست اینستاگرام یا یک استوری نام ببرید و اینستاگرام نام کاربری را انتخاب نمی کند ، اغلب مشکلاتی در اینستاگرام مشاهده می کنید.

اگر با چنین مشکلی مواجه شدید ، باید راه حل های فوق را امتحان کنید تا اطمینان حاصل کنید که در پایان برای شما یا فرد تگ شده مشکلی وجود ندارد.