چگونه پست های اینستاگرام را بدون داشتن حساب کاربری ببینیم؟

اگر هرگز اینستاگرام را بررسی نکرده اید اما می خواهید حساب یک شخص خاص را مشاهده کنید ، می توانید بدون داشتن حساب کاربری، اینستاگرام را بررسی و مشاهده کنید.

اگر روش صحیح را بلد باشید می توانید پروفایل های اینستاگرام را مشاهده کرده و مروری بر پست ها داشته باشید.

در اینجا نحوه مشاهده پروفایل شخصی در اینستاگرام بدون داشتن حساب کاربری آورده شده است …

چگونه می توان اینستاگرام را بدون داشتن حساب کاربری مشاهده کرد: آیا امکان پذیر است؟

ورود به Instagram.com و تلاش برای مرور سیستم عامل بدون ثبت نام در یک حساب کاربری ، شما را به جایی نمی رساند. تنها چیزی که مشاهده خواهید کرد صفحه ورود به سیستم است که منتظر است اطلاعات شما را وارد کند.

کسانی که با اینستاگرام و نحوه کار آن آشنایی دارند ، نمایه را تنها راه دسترسی به تمام ویژگی های این پلتفرم می دانند.

بدون ثبت نام در یک نمایه و ارائه اطلاعات ورود به سیستم ، نمی توانید مانند کاربران واقعی از Instagram استفاده کنید. فرقی نمی کند که از تلفن هوشمند استفاده می کنید یا کروم.

اما راهی وجود دارد که با مراجعه مستقیم به پروفایل ها می توانید از صفحه ورود به سیستم استفاده کنید …

چگونه پروفایل اینستاگرام را بدون حساب کاربری مشاهده کنیم

خبر خوب این است که شما می توانید یک پروفایل خاص اینستاگرام را پیدا کنید تا زمانی که نام کاربری دقیق داشته باشید و پروفایل به حالت عمومی تنظیم شود.

تمام آنچه که شما باید هنگام جستجوی یک پروفایل اینستاگرام بدون حساب کاربری انجام دهید این است که URL وب سایت اینستاگرام را در مرورگر خود تایپ کنید و سپس نام کاربری حساب را وارد کنید.

به عنوان مثال ، شما می توانید “www.instagram.com/andidusername]” را تایپ کنید و feed عکس حساب را مشاهده کنید. ما این را با “www.instagram.com/beyonce” آزمایش کردیم ، اما با هر پروفایل عمومی کار می کند.

حسابی که می خواهید مشاهده کنید نمی تواند ببیند چه کسی پست های اینستاگرام را مشاهده کرده است. آنها فقط قادر به دیدن افرادی هستند که story آن ها را مشاهده کرده اند.

هم چنین بخوانید: آموزش چگونگی پخش لایو اینستاگرام بدون صدا یا ویدیو

کاری که بدون حساب کاربری Instagram نمی توانید انجام دهید

نکته جالب این است که اینستاگرام واقعاً نمی خواهد کسی بدون داشتن پروفایل از سیستم عامل خود استفاده کند ، بنابراین ویژگی های شما بسیار محدود خواهد شد.

فقط به این دلیل که شما قادر به مشاهده یک صفحه پروفایل و خلاصه ای از پست ها بدون حساب بودید ، به این معنی نیست که کارهای دیگری انجام خواهید داد.

بدون ثبت نام در حساب و ورود به سیستم ، مشاهده پروفایل و به حداقل رساندن فید عکس در واقع تنها کاری است که می توانید انجام دهید.

این چیزی است که شما با ایجاد نکردن پروفایل و حساب کاربری از دست می دهید:

  • مشاهده و ارسال نظرات
  • لایک کردن عکس ها
  • بزرگنمایی عکس ها
  • مشاهده استوری ها و هایلایت ها
  • فالو کردن یک حساب اینستاگرام
    هر زمان که بخواهید یکی از موارد بالا را انجام دهید ، یک اعلان ظاهر می شود که از شما می خواهد برای استفاده از سیستم عامل وارد سیستم شوید.

مشاهده اینستاگرام بدون ورود به سیستم

شما می توانید بدون ورود به سیستم یا داشتن حساب کاربری ، پروفایل شخصی را در اینستاگرام مشاهده کنید. اما شما نمی توانید مانند یک کاربر عادی با جزئیات ارتباط برقرار کنید یا پست ها را مشاهده کنید.