چگونه تصاویر آیفون، آیپد و iPod Touch را مخفی کنیم؟

بعضی اوقات عکس هایی را می گیریم و یا دانلود می کنیم که ترجیح می دهیم با دیگران به اشتراک نگذاریم. در شرایطی از این دست ، توانایی پنهان کردن عکس ها بر روی تلفن شما بسیار ارزشمند است ، به خصوص اگر فرزندان یا دوستانی دارید که اغلب از دستگاه شما استفاده می کنند. در اینجا ، ما نحوه مخفی کردن تصاویر در iPhone ، iPad یا iPod Touch را به شما توضیح خواهیم داد – روش ها تقریباً یکسان هستند. ما حتی چند برنامه شخص ثالث داریم که پیشنهاد می کنیم برای آن عکس هایی که نمی خواهید به اشتراک بگذارید استفاده کنید.

از برنامه Photos استفاده کنید

سریعترین راه برای مخفی کردن عکس ها در iPhone ، iPad یا iPod Touch استفاده از برنامه Photos است. در اصل تصاویر انتخاب شده را از تمام نماهای موجود در برنامه Photos حذف می کند ، اماهر کسی که به دستگاه شما دسترسی داشته باشد ، هم چنان می تواند روی پوشه پنهان فهرست شده در زیر برنامه های کمکی در برگه آلبوم ها ضربه بزند و آنچه را پنهان می کنید ببینید. حتی می توانید از طریق Mac به آنها دسترسی داشته باشید.

نحوه مخفی کردن عکس ها

مرحله 1: برای باز کردن برنامه Photos ضربه بزنید.

مرحله 2: روی آلبومی که شامل عکس هایی است که باید مخفی کنید ضربه بزنید. اگر برنامه به طور پیش فرض به کتابخانه باز شد ، از این مرحله صرف نظر کنید.

مرحله 3: روی دکمه انتخاب که در گوشه بالا سمت راست قرار دارد ضربه بزنید.

مرحله 4: بر روی هر Photos که می خواهید پنهان کنید ضربه بزنید.

مرحله 5: روی نماد اشتراک گذاری در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید. شبیه جعبه ای با یک پیکان به سمت بالا است.

مرحله 6: به پایین پیمایش کنید و روی گزینه Hide در فهرست بازشو ضربه بزنید.

مرحله 7: روی گزینه Hide [#] Photo (s) در فهرست ضربه بزنید. این گزینه براساس تعداد عکس هایی که برای پنهان کردن انتخاب کرده اید ، متفاوت خوانده خواهد شد.

عکس های انتخاب شده اکنون به آلبوم پنهان لیست شده در زیر برنامه های کاربردی در برگه آلبوم ها منتقل می شوند.

چگونه می توان عکس ها را پنهان کرد

مرحله 1: برای باز کردن برنامه Photos ضربه بزنید.

مرحله 2: روی برگه آلبوم های لیست شده در پایین ضربه بزنید.

مرحله 3: به پایین پیمایش کنید و روی پوشه پنهان لیست شده در زیر برنامه ها ضربه بزنید.

مرحله 4: روی دکمه انتخاب که در گوشه بالا سمت راست نشان داده شده است ضربه بزنید.

مرحله 5: روی هر عکسی که می خواهید پنهان شود ضربه بزنید.

مرحله 6: روی دکمه اشتراک گذاری واقع در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید. شبیه جعبه ای با یک پیکان بالا است.

مرحله 7: روی گزینه Unhide در فهرست بازشو ضربه بزنید. سپس عکس ها به مقصد اصلی خود منتقل می شوند. روش دیگر ، می توانید روی Add to Album ضربه بزنید تا آن ها را به یک آلبوم خاص منتقل کنید.

از برنامه های شخص ثالث استفاده کنید

همانطور که قبلاً گفته شد ، استفاده از برنامه Photos امن ترین راه برای پنهان کردن عکس ها نیست. خوشبختانه ، تعدادی از برنامه ها وجود دارند که می توانند کار بهتری در پنهان کردن عکس ها و فیلم های شما را انجام دهند ، بنابراین آنها را برای موارد دیگر غیرقابل دسترسی می کند.

بسیاری از برنامه های شخص ثالث به شما امکان می دهد رمزهای عبور یا سایر اقدامات امنیتی را تنظیم کنید ، دسترسی به عکس های شما دشوارتر می شود. در ادامه دو مورد دلخواه ما آورده شده است که هر دو دانلود رایگان هستند.

Private Photo Vault

Photo Photo Vault مانند نام خود عمل می کند. این برنامه به شما امکان می دهد عکس های خود را پشت یک پین ، Touch ID یا Face ID قفل کنید تا فقط شما یا کسی که به او اعتماد دارید بتوانید آن ها را مشاهده کنید.

هنگامی که برای اولین بار از برنامه استفاده می کنید ، از شما خواسته می شود که عکس ها را از برنامه Photos وارد کنید یا از دوربین خود برای گرفتن عکس های فوری استفاده کنید. پس از آن ، برنامه از شما می خواهد که عکس های اکنون پنهان شده را از برنامه Photos حذف کنید. با ضربه زدن روی نماد بزرگ آبی رنگ Plus در گوشه سمت راست پایین هر آلبوم ، می توانید هر زمان خواستید از برنامه بومی یا دوربین عکس اضافه کنید.

آنچه در مورد این برنامه جالب است این است که شامل یک مرورگر وب داخلی است. روی برگه وب در پایین ضربه بزنید و هر URL را در نوار آدرس در صفحه زیر وارد کنید. ایده اینجاست که بارگیری خصوصی تصاویر از اینترنت و ذخیره ایمن آنها در یکی از گالری های برنامه انجام شود.

در حالی که این برنامه ویژگی های اساسی را به صورت رایگان ارائه می دهد ، برای دسترسی به هر آنچه که ارائه می دهد مانند آلبوم عکس نامحدود ، انتقال عکس بی سیم ، گزارش ورود به سیستم برای دیگران هنگام دسترسی دیگران به عکس های مخفی شما و توانایی دسترسی به نسخه برتر ، به آن نیاز دارید.

Keep Safe Photo Vault

Keep Safe با قفل کردن عکس های خود در پشت کد PIN ، Touch ID یا Face ID به میلیون ها نفر کمک می کند تا به راحتی و ایمن آنها را ذخیره کنند. به طور کلی ، سه روش برای پنهان کردن عکس های شما فراهم شده است: آنها را از کتابخانه عکس ها بکشید ، با دسترسی به دوربین عکس فوری بگیرید یا با استفاده از دوربین فیلم بگیرید.

در ظاهر ، مانند هر برنامه عکس شخص ثالث دیگری به نظر می رسد. می توانید یک عکس را انتخاب کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید ، آن را به یک آلبوم خاص منتقل کنید ، آن را به فیس بوک ارسال کنید و غیره.

با این وجود ، در صورتی که چشم های کنجکاو موفق به عبور از پین اولیه خود شوند ، می توانید همه آلبوم ها را با یک رمز ورود الفبایی اضافی قفل کنید. این آلبوم ها نیز دارای یک عکس روی صفحه تار هستند. حتی بیشتر ، شما می توانید یک طاق طعمه را تغییر دهید و پین یا الگوی خود را ایجاد کنید.

ویژگی های اساسی رایگان است ، اما برای دسترسی به هر آنچه این برنامه ارائه می دهد ، باید اشتراک بپردازید. از ویژگی های برتر می توان به ایمن سازی حداکثر 10 هزار مورد ، آزاد سازی فضای iPhone خود ، بازیابی موارد پاک شده و حذف تبلیغات اشاره کرد.