نحوه ی فعال کردن Full-Screen Camera ( حالت دوربین تمام صفحه ) در Galaxy S9

گوشی های Galaxy S9 و +S9  دوربین های فوق العاده ای دارند که با ویژگی هایی بی نظیر عرضه می شوند. اما اگر از عکس های عادی گوشی تان خسته شده اید، سامسونگ در این گوشی های پرچم دار خود تنظیماتی قرار داده است که دسترسی به Infinity Dipslay ( صفحه نمایش بی نهایت ) را برای شما امکان پذیر کرده است.

دوربین گوشی های S9 و +S9 به دلیل عملکرد بهتر، روی ابعاد تصویر 4: 3 تنظیم شده اند و رزولوشن 12 مگاپیکسل برای سنسور تصویر ابعاد این گوشی ها فعال شده است. اگر دوست دارید رزولوشن گوشی تان را به 7.9 یا 5.2 مگاپیکسل تغییر دهید، اندازه تصویر را روی حالت 9: 5. 18 تنظیم کنید و از تمام صفحه  گوشی تان برای عکس گرفتن استفاده کنید.

دسترسی به تصویر تمام صفحه برای دوربین جلو و عقب S9 و+S9 امکان پذیر است و می تواند در حالت های زیر تنظیم شود: Food، Pro، Live Focus، Auto، Selfie، و Selfie Focus. از همه مهم تر این که دسترسی به این تنظیمات بسیار آسان است، و به شما این امکان را می دهد که ابعاد تصاویر را به سرعت تغییر دهید.

برای فعال کردن حالت Full immersive برای عکس گرفتن در S9 یا +S9 ، برنامه ی Camera را باز کنید و دوربین مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس، روی گزینه ی مستطیلی شکل سمت راست که در کنار تنظیمات قرار گرفته است، ضربه بزنید تا بلافاصله اندازه تصویر دوربین جلو، دوربین عقب یا هر دو را از 4: 3 به 5. 18 : 9 تغییر داده شود. هم چنین برای بازگشت به حالت پیش فرض، می توانید روی گزینه ی مستطیل شکل ضربه بزنید.

وارد تنظیمات دوربین شوید و روی ” Picture Size ” ضربه بزنید و از طریق گزینه ای که پایین تر از زبانه دوربین جلو، قرار گرفته است، اندازه تصویر را تغییر دهید. برای دسترسی به دوربین تمام صفحه، از طریق ” Picture Size ” دوربین عقب را روی حالت “18.5:9 (7.9 MP)” تنظیم کنید یا دوربین جلو را روی “18.5:9 (5.2 MP)” قرار دهید. حالا می توایند از تنظیمات خارج شوید و عکس های زیبای خود را ثبت کنید.  این مطلب را مطالعه کنید : راهنمای تغییر رزولوشن صفحه ی نمایش گوشی های گلکسی S9

1 دیدگاه دربارهٔ «نحوه ی فعال کردن Full-Screen Camera ( حالت دوربین تمام صفحه ) در Galaxy S9;

دیدگاهتان را بنویسید