با مرورگر Opera touch بیشتر آشنا شوید

توسعه دهندگان نام آشنای اپرا پس از مدت ها تلاش بالاخره از مرورگر جدید خود به نام مرورگر Opera Touch رونمایی کردند. در ادامه به معرفی این مرورگر می پردازیم.

اپرا مرورگر Opera Touch خود را به تازگی منتشر کرده است. اپرا تاچ، مرورگر جدید وب برای موبایل است و به گونه ای طراحی شده که تنها با یک دست می شود از آن استفاده کرد. قابلیت One Handed یا همان با یک دست کار کردن مرورگر Opera Touch دارای ویژگی به نام Flow است که به شما این امکان را می دهد محتویات را بین اسمارت فون و کامپیوتر خود به اشتراک بگذارید.

اپرا تاچ همواره تلاش کرده نیاز کاربران را در نظر بگیرید. با توجه به تحقیقاتی که اپرا انجام داده است، 86 درصد کاربران اسمارت فون تمایل دارند که با یک دست با موبایل خود کار کنند. به همین منظور، اپرا تاچ (Opera Touch) یک مرورگر راحت با قابلیت «One Handed» است که کاربران به راحتی می توانند از آن استفاده کنند.

برای تسهیل کار کردن با این مرورگر، اپرا دکمه عمل سریع یا Fast Action Button که به اختصار «FAB» گفته می شود را بکار برده است. این دکمه به گونه ای طراحی شده که همیشه در دسترس انگشت شست قرار دارد و برای شما این امکان را فراهم می کند که به تب های اخیر و توابع جستجو دسترسی داشته باشید. این بدان معناست که دیگر نیازی نیست هنگام استفاده از مرورگر از دست دیگر خود هم کمک بخواهید.

یکی دیگر از ویژگی های اپرا تاچ (Opera Touch) قابلیت Flow است که به شما این امکان را می دهد تصاویر، ویدئوها و لینک ها را بین اپرا تاچ و نسخه دسکتاپ اپرا (v52 به بالا) به اشتراک بگذارید. برای انجام این کار تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کد QR را برای ایجاد ارتباط بین این دو اسکن کنید.

اپرا تاچ هم اکنون برای  پلتفرم اندروید منتشر شده است و به زودی، نسخه iOS این مرورگر نیز برای کاربران آی دیوایس ها در دسترس قرار خواهد گرفت.

1 دیدگاه دربارهٔ «با مرورگر Opera touch بیشتر آشنا شوید;

  1. سلام من میام به کمک دارم،من یک حساب کاربری وی چت داشتم ،موبایل را تعویض کردم و الان نمی توانم وارد حساب کاربریم بشوم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید