اپل سیری را برای جام جهانی 2018 آماده کرده است

هر چهار سال یک بار جام جهانی فوتبال در یک کشور منتخب برگزار می‌شود که بین اکثر مردم دنیا محبوب است و مورد استقبال قرار می‌گیرد. در این بین شرکت‌های حوزه تکنولوژی نیز دست به کار شده‌اند و امکانات خوبی برای کاربران خود آماده کرده‌اند. اپل نیز به کمک دستیار صوتی خود که سیری نام دارد برخی امکانات را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

این ویژگی جدید اپل دقیقا چه کاری انجام می‌دهد؟

فرض کنید شما می‌خواهید زمان بازی ایران و مراکش را بیابید، می‌توانید با دستور When is the Morocco Iran match زمان بازی را به کمک siri مشاهده کنید.

سیری از چه دستوراتی ویژه جام جهانی پشتیبانی می‌کند؟

  • When does France play Australia – بازی فرانسه و استرالیا چه زمانی برگزار می‌شود؟
  • What teams are in group A – چه تیم‌هایی در گروه A قرار دارند؟
  • Who is on the England squad – چه کسانی در تیم ملی انگلستان هستند؟
  • Who won the Argentina-Iceland match – چه تیمی برنده بازی آرژانتین و ایسلند شد؟

ظاهرا این امکانات در 26 کشور جهان از جمله آمریکا، برزیل، روسیه، دانمارک، فنلاند، مالزی، ترکیه، تایلند، عربستان سعودی و اسرائیل فراهم است و فعلا نمی‌دانیم در کشور ایران هم در دسترس است یا نه. در صورتی که گوشی آیفون دارید می‌توانید با جملات بالا از طریق سیری تست کنید و در صورتی که کار کرد در بخش نظرات همین مطلب با ما و دیگران در میان بگذارید.

اپل علاوه بر توسعه دادن سیری، جام جهانی را به اپ استور نیز آورده است که می‌توانید برنامه‌های مرتبط با جام جهانی را در آن پیدا کنید.

همچنین برنامه News گوشی‌های آیفون، اخبار مرتبط با جام جهانی را نیز پوشش خواهد داد. علاوه بر این برنامه، اپل موزیک نیز 32 پلی‌لیست ویژه جام جهانی آماده کرده است.

در صورتی که برنامه‌های مناسب با جام جهانی 2018 می‌شناسید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید