چگونه از هیستوری مرورگر کروم خروجی CSV, HTML و TXT بگیریم؟

کروم معمولا جز محبوب ترین مرورگرها در بین کاربران است. اگر به هر دلیلی قصد پاک کردن هیستوری مرورگر کروم خود گرفتید پیشنهاد می کنیم قبل از حذف، اطلاعات را ذخیره کنید.

شاید برایتان تاکنون این مشکل پیش آمده است که مرورگر کرومتان دچار افت سرعت شده باشد یا صفحات وب را دیر باز می کند و از این قبیل مشکلات. معمولا اولین راه حلی که ممکن است به فکر کاربران برای رفع این مشکلات بیوفتد پاک کردن هیستوری مرورگر است تا کمی از حجم اطلاعات سنگین را بکاهند. اما قبل از پاک کردن پیشنهاد می کنیم تاریخچه مرورگر کروم خود را ذخیره کنید تا بعدا هم بتوانید از اطلاعات خود استفاده کنید. اگر تصمیم به ذخیره هیستوری مرورگر کروم گرفتید، کروم راه حلی برای اینکار برایتان دارد. شما می توانید تاریخچه مرورگر کروم خود را در یک فایل اچ تی ام ال (HTML) ذخیره کنید. خوشبختانه ابزار های قابل انتقال رایگانی وجود دارند که چندین گزینه را در اختیارتان می گذارد.

قابلیت های کلیدی ابزار ChromeHistoryView

اطلاعات عنوان، زمان و تاریخ بازدید، تعداد دفعات بازدید، تعداد دفعات تایپ آدرس، ارجاع دهنده و Visit ID در زیر نوار تنظیمات (URL) نمایش داده می شوند.

هر تعداد ردیف یا کل مجموعه داده ها را می توانید انتخاب کنید و آن را به عنوان فایل متنی، فایل CSV، فایل متنی فایل قالب جدولی (tab delimited file)، فایل XML یا فایل HTML انتقال دهید.

شما همچنین می توانید از طریق این ابزار اطلاعات جدول بندی شده را به داخل اکسل (Excel) کپی/پیس کنید و آن را از فیلترهای قدرتمندی عبور دهید.

گزینه های پیشرفته (F9) به شما این امکان را می دهند پروفایل کاربری گوگل کروم یا تاریخچه مرورگر بر اساس مرورگرهای مبتنی بر کروم مانند Vivaldi، Opera و Yandex را انتخاب کنید.

از فرمان های خطی پشتیبانی می کند.

هم اکنون «ChromeHistoryView» را به طور رایگان از اینجا دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید